Notebook Bataryası İçin Önerisi Olan Var Mı?

Kodla Büyü

uxexes

Aktif Üye
arkadaşlar Acer Aspire 5740g serisi notebook bataryam kullanılmaz durumda. yeni bir batarya almak istiyorum.

araştırma yaptım bimeks, gold vs sitelerinde bulamadım sipariş verebilceğim güvenilir site önerisi olan var mı?

hocam teknik servis dışında aldığınız bataryanın orjinalliğini garanti edemezler. ücret yüksek ama tavsiyem teknik servisden satın almanız.

hocam acerin teknik servisinden batarya fiyatı aldınız mı? çünkü bu sitedeki fiyatlar çok uygun ancak ürünler yan sanayi. yani bataryanız çok kötüde çıkabilir ve elinizde kalabilir de. ama tam terside olabilir. geçen sene hp notebook için gg üzerinde 140 tl ye batarya almıştım markasız yan sanayi orjinalinde çok daha iyi çıktı. şans yani.

uxexes' Alıntı:
arkadaşlar Acer Aspire 5740g serisi notebook bataryam kullanılmaz durumda. yeni bir batarya almak istiyorum.

araştırma yaptım bimeks, gold vs sitelerinde bulamadım sipariş verebilceğim güvenilir site önerisi olan var mı?
Hocam bende aspire 5520g kullanıyorum bende de sıkıntı oldu ve ben gittigidiyordan aldım, iyi de çıktı... Biraz şans işi...

yedekparcaservisi' Alıntı:
SAYIN HOCAM 6 AY GARANTİLİ BATARYA İÇİN YEDEKPARCASERVİSİ.COM A BAKIN HER TÜRLÜ TAAHHÜDÜ DE YAZIYIDA ALIRSINIZ...

ben bu forumdaki reklam kokan hareketlerden bıktım valla kendi aramızda konuşuyoruz adam kartvizitini gözümüze sokuyor bu nedir arkadaş ya. sayın adminlerim üyelik sisteminin değiştirilmesini öneriyorum üye olurken artı parametreler yada artı sorularla her önüne gelenin üye olmasını ve bu tip üyelerin banlanması gerektiğini düşünüyorum. çok reklam yapmak isteyen firmalar olursa foruma reklam versinler hiç olmazsa forumun masrafları çıkar

yedekparcaservisi' Alıntı:
sayın neoplasma, dikkat ederseniz, s_kajmeran site önerisi olan var mı diye yazmış, bizde öneride bulunduk...

saçmalama istersen olurmu kayıt tarihin ve gönderdiğin mesaj adedi belli

Geri