Notbook yardım (tavsiyelere de açığım)

Kodla Büyü
Hocam kabaca baktığımda sadece işletim sistemleri farklı :!:
win8 istiyorsanız yaklaşık 40-50 Tl fazla vermek durumundasınız.

Hocam iyi para ver tosh - sony gibi i7 8gb ram ssd diskli bir laptop al bence. İşimiz bu çünkü. Al 10 yıl kullan. Diğer türlü 2-3 yıl sonra tekrar öksürmeye başlıyor.

teşekkürler yorumlarınız için hocalarım.. acer düşünmemdeki sebep şuan acer kullanıyorum ve 8.yılına giriyor ve hiç bir şikayetim olmadan kullandım.. 1000-1200 aralığında düşünüyorum hocam.. Açıkçası içimden win 8 olmayan var.. win 8 şuan yeni kullandığım yazılımların tamamını desteklemeyecektir. Biraz zaman geçtikten sonra zaten win8e yükseltirim diye düşünüyorum ama hala kararım net değil..

Acere boşuna takılmayın piyasadaki en kötü markalardan biri farklı alternatifler bulursanız düşünün derim.

bas_kan' Alıntı:
teşekkürler yorumlarınız için hocalarım.. acer düşünmemdeki sebep şuan acer kullanıyorum ve 8.yılına giriyor ve hiç bir şikayetim olmadan kullandım.. 1000-1200 aralığında düşünüyorum hocam.. Açıkçası içimden win 8 olmayan var.. win 8 şuan yeni kullandığım yazılımların tamamını desteklemeyecektir. Biraz zaman geçtikten sonra zaten win8e yükseltirim diye düşünüyorum ama hala kararım net değil..

Win7 de desteklenen hemen hemen tüm yazılımlar Win8 de de çalışıyor üstad. İşletim sistemi çekirdeği aynı çünkü. RAM ihtiyacı olan bu Aerodan falan vazgeçmişler o kadar. Hatta sürücüler bile Win7 nin aynısı... Ben tüm yazılımları şuan Win8 de kullanıyorum. Müthiş hızlı. Hatta dosya aktarım hızında bile gözle görülebilir artış var.

Geri