norton ghost

Kodla Büyü

işletim sisteminiz için ghost kullanıyor musunuz?

• EVET

Oy: 0 0.0%
  • HAYIR

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
  • Anket kapatılmış .

Yalnız_Kurt

Süper Üye
Süper Üye
evet arkadaşlar çok şey istediğimi sanmıyorum
norton ghost u nasıl kullanacağımızı nasıl imaj alacaz imajı tekrar nasıl kuracaz
başlangıç program cd veya disketini nasıl oluşturacağız bu soruları çözebilrsem mutlu olacağım sınıfta çocuklarla kullancağız da eski bir makiner var onda sürekli deneyeceğiz işletim sistemi win xp

fazla detayı bilmiyorum.
sistemin image sini alrken to image diyosun ve imajını alacağın partitionu ve kaydedeceğin partitionu seçiyorsun
imajı yüklerken ise from image diyosun ve daha önceki kaydettiğin imageyi gösterip bu image nin nereye yükleneceğini belirttikten sonra olay bitiyor.

başlangıç disketi oluşturmak için,

Ekli dosyalar

• boot.rar
    1.3 MB · Görüntüleme: 76
ghost programı ya da acronis programını kullansanda ikinin temelde işlevi aynı, her iki programda sistemi, harddiski v.s yedeklemeye yarar tercih yapmak size kalmış

arkadaşlar norton ghostan yada acronis true image programından alınan imageleri yine aynı programla bilgisayar açılışında yani bootlu cd ile kullanabiliyomuyuz.diyelimki bilgisayarımız çöktü ve açılmıyor,bu prgramlarla tekrar yedekten kurabiliyomuyuz?

arkadaşlar norton ghostan yada acronis true image programından alınan imageleri yine aynı programla bilgisayar açılışında yani bootlu cd ile kullanabiliyomuyuz.diyelimki bilgisayarımız çöktü ve açılmıyor,bu prgramlarla tekrar yedekten kurabiliyomuyuz?

Acronis Programı içerisinde Create Bootable Resque Media isminde bir menü var
oraya giripekrandaki yönergeleri takip ederek CDRW nize boş biş CD koyarak boot cdsi oluşturabilrisiniz.
Daha sonra makinanızı bu CD ile açarak imaj dosyasının yüklü olduğu yeri göstermeniz ve imajın yükelenceği hedef sürücüyü belirtmeniz gerekiyor.
Bu sayfaya girin http://www.sesebian.com/post/208245/289350
veya google da Acronis Truee imaj Resimli Anlatım diye aratın sorduğunzu tüm soruların cevaplarını bulacaksınız.

Geri