norton ghost image almada sorun

Kodla Büyü

samyeli80

Site Gezgini
Arkadaşlar ben boot lu ghost cdsi aldım arkadaştan. image almaya çalıştım ama cd dos ortamında çalıştığında A:/ olarak geliyo sürücü ve ghost yazdığımda işlem yapmıyo. sürücüyü değiştirip yaptığımda yine değişmiyo. kendim cd yaptım ghost ama yine aynı sorun ıkıyor. acaba sorun nerede. cevap bekliyorum.teşekürler..

ghost 8.0 kullanıyorum hocam sata disklerde en ufak bi sorun yaşamadım 26 mb bootlu bi cd var(rarlı 18mb), buraya atmak isterdim ama o kadar büyük bi dosyayı alabileceğini sanmıyorum...

keyloger hocam ,

iso dosyasını 4share gibi paylaşım sitelerine eklerseniz buraya da linkini ekleyebilirsiniz

keyloger' Alıntı:
ghost 8.0 kullanıyorum hocam sata disklerde en ufak bi sorun yaşamadım 26 mb bootlu bi cd var(rarlı 18mb), buraya atmak isterdim ama o kadar büyük bi dosyayı alabileceğini sanmıyorum...

Hocam size zahmet olacak ama buraya ekleye bilirsiniz.çünkü burada 75 mb kadar dosyalar indirdim. yada diğer hocamın dediği gibi paylaşım sitelerine gönderip linki verirsenizde çok makbule geçer.teşekürler..

samyeli80' Alıntı:
Arkadaşlar ben boot lu ghost cdsi aldım arkadaştan. image almaya çalıştım ama cd dos ortamında çalıştığında A:/ olarak geliyo sürücü ve ghost yazdığımda işlem yapmıyo. sürücüyü değiştirip yaptığımda yine değişmiyo. kendim cd yaptım ghost ama yine aynı sorun ıkıyor. acaba sorun nerede. cevap bekliyorum.teşekürler..

Ekteki imajı cd yazdırıp tekrar dener misiniz?

Ekli dosyalar

• ghost.rar
    2 MB · Görüntüleme: 89
GezginN61' Alıntı:
samyeli80' Alıntı:

merhaba hocam bu yüklediğiniz dosyayı forumtr (frmtr) sitesinden mi aldınız?ben oradan alıp yapmıştım cdyi olmamıştı.teşekürler..

ghost 11
otomatik açılır,fare,SATA optik sürücü desteği, editlenmiş versiyon.ISO dosyasını CD ye yakıp CD den boot edilir.Ayrıca RAR dosyası içinde alınan *.gho dosya imajını parçalara ayırmaya yarayan ghost explorer programıda mevcuttur

Ekli dosyalar

• image_tools by KOZAN EML.rar
    2.7 MB · Görüntüleme: 100
samyeli80' Alıntı:
GezginN61' Alıntı:
samyeli80' Alıntı:

merhaba hocam bu yüklediğiniz dosyayı forumtr (frmtr) sitesinden mi aldınız?ben oradan alıp yapmıştım cdyi olmamıştı.teşekürler..

Açıklama forumtrden almıştım. İmaj dosyası ordaki ile aynı değil. Forumtrdeki açıklama altındaki imajı bazı bilgisayarlarda bozuk dosya hatası veriyor. Bu farklıdır. Her makinede çalışıyor. (En azından ben bir sorunla karşılaşmadım.)

sinaaat' Alıntı:
ghost 11
otomatik açılır,fare,SATA optik sürücü desteği, editlenmiş versiyon.ISO dosyasını CD ye yakıp CD den boot edilir.Ayrıca RAR dosyası içinde alınan *.gho dosya imajını parçalara ayırmaya yarayan ghost explorer programıda mevcuttur
optik sürücü harfi HDD si 2 partisyon olan ve tek optik sürücüsü olan bir sisteme göre konfigüre edildiği için,eğer optik sürücünüz yoksa (virtual çalıştırıyorsanız),veya 2 optik sürücünüz varsa ,yada başka bir sebepten dolayı nadirde olsa, "bozuk komut veya dosya adı" uyarısı alabilirsiniz.Bu durumda sürücü değiştirerek(E:,F:,G:,...gibi) ghost.exe dosyasını bulup çalıştırabilirsiniz.

Geri