Norton Ghost 14 Bootable/kurulum Tek link

Kodla Büyü

serdengeçti

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Norton Ghost 14 Bootable / Arkadaşlar Norton Ghost 15 Kurulabilir sürüm aynı cd içerisinde hazırlanmış.
İsterseniz kurulum yapmadan cd den açıp yedekleme/geri yükle yapabilir , isterseniz sisteminize kurulum yapabilirsiniz.
Tek Link haline getirdim.

287.47 Mb

Kurulum Notu : Öncelikle zip içerisinden iso dosyasını çıkarıp nero vb yazılım programlarıyla cd ye kaydedin.

Norton Ghost Bootable 14/15

kolay gelsin

Ayrıntılı Özellikler :

Tam sistem yedeklemesi (sürücü imajı alma imkanı) : Tüm sürücü ya da partisyonun yedeği alınır, daha sonra tek bir tuşa basarak bu yedek geri alınabilir
Dosya ve Klasör Yedeklemesi : Sadece belirtilen dosya veya klasörler yedeklenip, çok daha kısa sürede istenilen veriler korunabilir
FTP Yedeklemesi : Verileri otomatik olarak bir FTP hesabına yedekleyebilme imkanı. Böylelikle olası bir sabit sürücü bozulmasında tüm veriler internetten geri getirilebilir
Ağ Yedeklemesi : Tüm verileri ağa bağlı bir kaynağa yedekleyebilme imkanı
Symantec ThreatCon Desteği : Olası dosya virüslenmelerinde, dosyaların otomatik olarak virüsle enfekte olmadan önce yedeklenmeleri imkanı (özellikle virüs veya güvenlik duvarı koruması bulunmayan bilgisayarların verilerini korumak için kullanılmaktadır)
Değiştirilen Dosya Yedeklemesi : Sadece güncellenen dosya veya klasörlerin anlık yedeklenebilme özelliği (RAID bir sisteme sahip olmayan bilgisayarlara, benzeri bir destek böylece yazılımsal olarak sunulmuş oluyor)
Google Desktop Desteği : Google araması desteği ile, yedeklenen dosya veya klasörler içinde kolaylıkla arama yapabilme imkanı
Sorunsuz Geri Getirme Özelliği : İster sabit sürücüden, isterseniz de CD/DVD medyasından, sisteminiz düzgün açılmasa bile verilerinizi ilk hallerine getirip bilgisayarınızı onarabilme imkanı
Uzak Yönetim Desteği : Tüm yerel ağa bağlı bilgisayarlardaki Norton Ghost yazılımlarını tek bir istemciden yönetebilme imkanı
Gelişmiş Sıkıştırma Ve Şifreleme Desteği : Böylelikle yedeklenen verilerinizi en yüksek güvenlikle ve en az yer kapladıklarından emin olarak saklayabiliyorsunuz

En düşük sistem gereksinimleri :

Windows XP SP2 ya da Vista SP1 (özellikle servis paketli sürümleri), düzgün kullanım için firma tarafından öneriliyor
En az 300 MHz işlemci, 256 MB hafıza, 400 MB (Yedeğe göre artabilir) boş sabit sürücü alanı, Microsoft® Internet Explorer 6.0 ve yedekleme için CD/DVD yazıcısı

Desteklenen Yedekleme Biçimleri :

FAT16, FAT16X, FAT32, FAT32X
NTFS
Tüm yaygın kullanılan biçimlerdeki dinamik sürücüler
Linux® EXT2/3 ve Linux hafıza partisyonları
Tüm CD/DVD yazıcılar
Tüm USB ve FireWire aygıtları
Tüm Zip ve Jaz sürücüleri

Özellikler kısmı alıntıdır. :)

acronisi bu konuda tek geçerim. uzun zamandır ghostu takip etmiyorum. ağdan kurulumu destekliyormu bu ghost 14?

Ayrıntılı Özellikler :

Tam sistem yedeklemesi (sürücü imajı alma imkanı) : Tüm sürücü ya da partisyonun yedeği alınır, daha sonra tek bir tuşa basarak bu yedek geri alınabilir
Dosya ve Klasör Yedeklemesi : Sadece belirtilen dosya veya klasörler yedeklenip, çok daha kısa sürede istenilen veriler korunabilir
FTP Yedeklemesi : Verileri otomatik olarak bir FTP hesabına yedekleyebilme imkanı. Böylelikle olası bir sabit sürücü bozulmasında tüm veriler internetten geri getirilebilir
Ağ Yedeklemesi : Tüm verileri ağa bağlı bir kaynağa yedekleyebilme imkanı
Symantec ThreatCon Desteği : Olası dosya virüslenmelerinde, dosyaların otomatik olarak virüsle enfekte olmadan önce yedeklenmeleri imkanı (özellikle virüs veya güvenlik duvarı koruması bulunmayan bilgisayarların verilerini korumak için kullanılmaktadır)
Değiştirilen Dosya Yedeklemesi : Sadece güncellenen dosya veya klasörlerin anlık yedeklenebilme özelliği (RAID bir sisteme sahip olmayan bilgisayarlara, benzeri bir destek böylece yazılımsal olarak sunulmuş oluyor)
Google Desktop Desteği : Google araması desteği ile, yedeklenen dosya veya klasörler içinde kolaylıkla arama yapabilme imkanı
Sorunsuz Geri Getirme Özelliği : İster sabit sürücüden, isterseniz de CD/DVD medyasından, sisteminiz düzgün açılmasa bile verilerinizi ilk hallerine getirip bilgisayarınızı onarabilme imkanı
Uzak Yönetim Desteği : Tüm yerel ağa bağlı bilgisayarlardaki Norton Ghost yazılımlarını tek bir istemciden yönetebilme imkanı
Gelişmiş Sıkıştırma Ve Şifreleme Desteği : Böylelikle yedeklenen verilerinizi en yüksek güvenlikle ve en az yer kapladıklarından emin olarak saklayabiliyorsunuz

En düşük sistem gereksinimleri :

Windows XP SP2 ya da Vista SP1 (özellikle servis paketli sürümleri), düzgün kullanım için firma tarafından öneriliyor
En az 300 MHz işlemci, 256 MB hafıza, 400 MB (Yedeğe göre artabilir) boş sabit sürücü alanı, Microsoft® Internet Explorer 6.0 ve yedekleme için CD/DVD yazıcısı

Desteklenen Yedekleme Biçimleri :

FAT16, FAT16X, FAT32, FAT32X
NTFS
Tüm yaygın kullanılan biçimlerdeki dinamik sürücüler
Linux® EXT2/3 ve Linux hafıza partisyonları
Tüm CD/DVD yazıcılar
Tüm USB ve FireWire aygıtları
Tüm Zip ve Jaz sürücüleri

Hocam teşekkürler.Acroniste yüklediğim imajlarda sıkıntılar oldu bunu deneyeceğim. Lakin aldığım imajı diğer pclere yüklerken programı hepsine ayrı ayrı kurmadan şöyle çözsem : yeni kurulan pcnin imajını aldım d ye kaydettim onuda sonra taşınabilir harddiske kopyaladım sonrada imaj yolunu gösterirken harddiski göstersem olur mu?
Başka önerilerinizi alabilir miiyim? Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar ben bu programı cd ye kaydettim ama çalıştıramadım. Çalıştırmak istediğim zaman gene cd ye yazdır geliyor.

turkuazalacam' Alıntı:
Arkadaşlar ben bu programı cd ye kaydettim ama çalıştıramadım. Çalıştırmak istediğim zaman gene cd ye yazdır geliyor.

hocam cd ye yazdırdıysanız. biostan boot seçeneğinden cd okuyucuyu birinci tercih yapmalısınız. bilgisayar açılırkan cd den başlayacak ve gerekli işlemleri yapmaya imkan tanıyacaktır.

iso dosyasını cd ye yazıp bios ayarlarından cd yi birincil boot yolu olarak belirledikten sonra işletim sistemi açılmadan ghost karşınıza çıkıyor

safiye' Alıntı:
Bunun içinden backup çıkmadı valla bir sürü de uğraştım boş boş.

hocam bootable cd dir. imajı cd ye yazdıktan sonra bios ayarlarından cd yi birincil boot olarak ayarlayıp bilgisayar açılısında ghostu çalıştıracaksınız.

Geri