Norton Ghost 14.0 Full

Kodla Büyü

cogullu

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Norton Ghost verilerinizi bilgisayardaki olağanüstü durumlara karşı korur. Sistem yükseltme, sabit disk yedekleme ve veri kurtarmaya yönelik güçlü bir araç olan Norton Ghost ile, beklenmedik sorunlara karşı hazırlıklı olabilirsiniz. Akıllı bir Windows arabirimi, sabit diskinizi yedeklemeyi her zamankinden de kolay hale getirmektedir. Düzenli yedeklemeler, bir sistem kapanması veya olağanüstü durum sonrasında önemli dosyalarınızı kurtarmanıza yardımcı olur.
Norton Ghost, işyeri dışında kolay depolama yapabilmek için, sabit diskinizin görüntülerini çok çeşitli çıkartılabilir ortamlara kaydedebilmenize olanak verir. Ayrıca, yedekleme işini başka bir bilgisayara da yapılabilir. Norton Ghost, verileri yeni bir sabit sürücüye veya başka bir bilgisayara hızlı ve kolay bir şekilde kopyalayarak, bilgisayar yükseltme sürelerini önemli ölçüde azaltır.

Temel Özellikler:
* Tam sistem yedekleme – Bir sabit disk veya bölümdeki her şeyi yedekler.
* Dosya ve klasör yedekleme – Sürücünün tamamını kaydetmek yerine yalnızca yedeklemek istediğiniz belirli dosyaları ve klasörleri seçin. Eski dosyaları arşivlemek için idealdir.
* Verimli yedeklemeler – Maksimum alan ve zaman tasarrufu için sisteminize artımlı yedekleme uygular – yeniden başlatma gerekmez.
* Yedek dosyalarda arama – Tarayıcı tabanlı arabirim arşibvlenmiş dıosyaları hızlı bir biçimde bulmanıza olanak verir.
* Birden Çok Depolama seçeneği – CDR/RW ve DVD+-R/RW sürücüleri, USB ve FireWire® (IEEE 1394) aygıtları, ağ sürücüleri ve Iomega® Zip® ve Jaz® sürücüleri de dahil olmak üzere hemen her ortama yedekleme yapar.
* YENİ! Google™ Masaüstü entegrasyonu – Arama yapılabilir yedekleme dizinleri verilerinizi kurtarma işini daha da hızlı hale getirir.
* YENİ! Uzaktan yönetim – Ağınızdaki diğer Norton Ghost 12 yüklemelerini kontrol edin.*
* YENİ! LightsOut Geri Yükleme – Sisteminizi disk üzerindeki yazılım kurtarma ortamıyla geri yükleyin – ön yükleme CD’si gerekli değildir.
* YENİ! Sanal bir disk oluşturun - Kurtarma noktalarını bir VMWare® Sanal Diskine (.vmdk) veya bir Microsoft® Sanal Diskine (.vhd) dönüştürür.

* Geriye doğru uyumlu – Norton Ghost veya Norton Save & Restore’un eski sürümleri kullanılarak oluşturulmuş yedeklerden veri geri yükler.

* Performans Ayarlama – Sistem kaynaklarının en alt düzeyde tutarak çalışmaya devam etmenize olanak verir.

* Olay tabanlı yedekleme – Program yükleme veya depolanan veri miktarında ani artışlar gibi önemli olaylarda yedekleme işlemlerini tetikler.

* Gelişmiş sıkıştırma ve şifreleme – Depolama alanını minimize eder ve hassas belgeleri korur.

* Google™ Masaüstü entegrasyonu – Arama yapılabilir yedekleme dizinleri verilerinizi kurtarma işini daha da hızlı hale getirir.

* Depolama yönetimi – Yedekleme disk alanını otomatik olarak izler ve optimize eder.

* Bir bakışta sistem durumu – Planlanmış tüm yedeklemeleri, bigisayarınızdaki her bir sürücü için yedekleme koruma derecesiyle birlikte, tek bir görünüm altında görüntüler.

Sistem Gereksinimleri:

Windows® XP Home/Pro/Media Center Edition (Service Pack 2)

* 300MHz veya daha hızlı işlemci
* Minimum 512MB RAM
* 160MB kullanılabilir sabit disk alanı
* Microsoft .NET 2.0 Framework (yüklenmemişse ürün CD’sinde mevcuttur)
* DVD veya CD-ROM sürücüsü
* Internet Explorer 5.5 veya daha ileri bir sürümü (6.0 önerilir)

Windows Vista™ Home Basic, Home Premium, Business ve Ultimate

* 300MHz veya daha hızlı işlemci
* Minimum 512MB RAM
* 160MB kullanılabilir sabit disk alanı
* Microsoft .NET 2.0 Framework (yüklenmemişse ürün CD’sinde mevcuttur)
* DVD veya CD-ROM sürücüsü
* Internet Explorer 5.5 veya daha ileri bir sürümü (6.0 önerilir)

**Windows Vista İşletim Sistemi minimum sistem gereksinimleri karşılanmalıdır.

Desteklenen Dosya Sistemleri ve Aygıtlar

* FAT16, FAT16X, FAT32, FAT32X
* NTFS
* Dinamik Diskler
* Linux® EXT2/3 ve Linux Değiştirme Bölümleri

Desteklenen Sabit Sürücüler ve Çıkarılabilir Ortamlar

* CDR/RW ve DVD+-R/RW sürücüleri
* USB ve FireWire® (IEEE 1394) aygıtları
* Iomega® Zip® ve Jaz® sürücüleri

Uyarı: Yasal Olmayan Linkler Kaldırılmıştır.

cidden ya şimdi baktım norton un sayfasına enson ghost 12 diyo nasıl oldu bu iş ?

hasari' Alıntı:
Sata HDD leri destekliyormu?
SATA desteği var mı ?

Norton Ghost 2003 bazı SATA HDD ler ve yeni chipsetli anakartlarda sorun çıkartıyordu Acronis 9.0 kullanmak zorunda kalıyorum. Acronisin dezavantajı imajı Ghosttaki gibi bootable olarak CD/DVD ye kaydetmemesi.

Açıklamalarda Ghost için sata dan bahsedilmemiş ben Acronis True Image Home 10.0 kullanıyorum hiç problem yaşamadım sata desteği var tabiki! kullanmak isteyene...

Hocam ben kurdum ve sistemin(vista) yedeğini de aldım...bunun DVD bootable desteği varmıydı acaba...ben kurcaladım bulamadım da...

teşekkürler hocam. Bu versiyonun cd den açılış yapanı yok mu acaba? Cd den açılış yapan şekli daha kullanışlı oluyor. Elinizde varsa onu da gönderebilir misiniz?

Geri