Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

normla ve eş durumu ile ilgili bir soru

Konu, 'Meb Atama ve Yer Değiştirme' kısmında olcay34 tarafından paylaşıldı.


Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

  1. olcay34

    olcay34 Üye

    Kayıt:
    28 Eylül 2009
    Mesajlar:
    14
    Beğeni:
    0
    arkadaşlar okulumda norm fazlasıyım,il merkezinde tercih edebileceğim bir okul yok:(beni sanırım ressen ilçeye atayacaklar ama ben merkeze eş durumundan geldim ve eşim merkezde çalışıyor...bu durumda beni ressen atayabilirler mi bunun yargı yolu var mıdır?
     
  2. allen15

    allen15 Aktif Üye

    Kayıt:
    26 Şubat 2010
    Mesajlar:
    109
    Beğeni:
    1
    Hocam aynı duruma ben de düşmek üzereyim.Siz ne yaptınız bu konu hakkında bilgi alabildiniz mi?.Ben büyükşehir kapsamında olan bir ilde çalışıyorum.2 kişiyiz ve benim puanım düşük.Ne olacak bilmiyorum.Bilgi aldı iseniz yazarsanız sevinirim.
     
  3. allen15

    allen15 Aktif Üye

    Kayıt:
    26 Şubat 2010
    Mesajlar:
    109
    Beğeni:
    1
    güncel.Arkadaslar bu durumda olan varsa cevap yazsın.tercih yapmayacağım.Yapmadğım halde resen atayacaklarını söylediler.Eş durumu old. için atarlar mı?
     
  4. dmla

    dmla Aktif Üye

    Kayıt:
    26 Eylül 2007
    Mesajlar:
    121
    Beğeni:
    0
    bende aynı durumdayım bekliyorum yapacak ne var ki?
     
  5. ferdierdem55

    ferdierdem55 Seçkin Üye Seçkin Üye

    Kayıt:
    16 Eylül 2009
    Mesajlar:
    765
    Beğeni:
    0
    Normalde siz istemedikten sonra 2 yıl sizi atayamazlar ama bu MEB in ne yapacağı da belli olmaz. Sizin eşiniz merkezdeymiş. Bu yönden bakarsak eşleri uzaklıştırmamak için de sizi bir yere yollamazlar bence.
     
  6. seventyseven

    seventyseven Seçkin Üye Seçkin Üye

    Kayıt:
    28 Şubat 2008
    Mesajlar:
    280
    Beğeni:
    0
    hocam moral bozmak gibi olmasın ama eğer sizi norm fazlasından atamak isterlerse il dışına kadar atama yapabilirler.atama yönetmeliği tamamen meb lehine. 2 yıl bekleme olayı falan kalkalı çok oluyor.

    özet olarak mebin insiyatifinde.
     
  7. ayseguldemir83

    ayseguldemir83 Aktif Üye

    Kayıt:
    7 Nisan 2008
    Mesajlar:
    228
    Beğeni:
    1
    evet resen atarlar eş durumu filan hikaye. başıma geldiği için kesin ve net söylüyorum.
     
  8. ayseguldemir83

    ayseguldemir83 Aktif Üye

    Kayıt:
    7 Nisan 2008
    Mesajlar:
    228
    Beğeni:
    1
    hatay başlığını takip etmemişsiniz heralde 41. madde gereği sizin söylediklerinize gülüp geçerler.
     

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal