norm kadrosu çalışması sona gelindi mi?

Kodla Büyü
Re: norm kadrosu çalışması sona gelindi

ben de gerçekten öyle oldu zannettim :?

yıl olmuş 2012 hala bu çalışmanın sonlanacağına inananlar var :)

itiraf:ben de yedim ilk başta:)

norm kadro çalışması sona gelince ne olacak ... norm sorunumu çözülecek o zaman dersler mi gelecek ya da formatör kadrosu mu gelecek...gerçek anlamda biliyormuyuz ne istiyoruz ne olacak burda

biri cevaplasın ya hangi sona geldik...ulan temizlik yapıyodum çamaşır suyu kafa mı yaptı yoksa bitek ben mi anlayamadım :)

Sonunuz geldi demek istiyor heralde. :D

çözülecek hep çözülecek ama kesin sonuç ne zaman bekle bekle bekle sabır... ya sabır.... :verymad:

şimdi gelinmiş olabilir, gelinmemiş de olabilir, geldi de biz gelmedi mi dedik, görünen köy uzakta değildir arkadaşlar..

50 yıla kadar biter ... az kaldı arkadaşlar az sabır :)

Yıllardır tamamlanamamış demek tamamlanırsa genelge 10 bin sayfadan aşağı değildir.

bizim hizmetlide aynı şeyleri söyledi demekki haberler doğru

Bence BT öğretmenlerinin emekli olmasını bekliyorlar, o zaman otomatik olarak hem sorun çözülecek hem de çalışma da sona gelinecek, kesin...

Bizim norm olayı şehir efsanesine döndü artık... :sleep:

10 eylül şakası mı bu :D

karinca_52' Alıntı:
omd' Alıntı:
10 eylül şakası mı bu :D

omd hocam bir oturda sen yaz şu yönetmeliği ya daha hızlı yazarsın kesin :mrgreen:

Yahu ben hep diyorum, halledemediğiniz bişi varsa yazın bi haftalık görevlendirme, iki güne işi halleder 5 gün de ankarada gezerim diye. İlla biz yapacaz diye tutturuyorlar. Buradan yetkililere sesleniyorum, ben buradayım göreve hazırım. Yollayın görevlendirmeyi yarın ordayım :D

Hocam başlığı okuduğumda çok umutlanmıştım, ama içerik önceki yazılarla tamamen aynı. :-1:

Geri