Norm kadroda BT öğretmenleri hala çaresiz ( Memurlar.net )

Kodla Büyü
haberi yapan memurlar.net e teşekkürler bilişimci arkadaşlar habere destek olalım norm kadro güncelleme zamanında sesimizi duyuralım haberi manşete aldırmaya çalışalım

Haberi yayınlatmada emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler. Haberi twitter ve fb profillerimizde paylaşalım tıklanma oranlarını arttıralım arkadaşlar.

Sonuçta normlar Haziran'da giriliyor ama seçmeli dersler Eylül'de seçiliyor...

5 ve 6'lar da öğrenciye kalmış 2 ders seçmeli 7 ve 8'ler de kurul kararı ile 1 ders seçmeli... Tüm sınıflardan 4 şube olsa.
5.Sınıflar 4*2=8 (Hepsi seçmiş gibi düşünülebilir, çünkü eylül ayında seçilecek dersleri haziranda girersen kimse bilemez ve hesabını soramaz)
6.Sınıflar 4*2=8 (Hepsi seçmiş gibi düşünülebilir, çünkü eylül ayında seçilecek dersleri haziranda girersen kimse bilemez ve hesabını soramaz)
7.Sınıflar 4*1=4
8.Sınıflar 4*1=4
8+8+4+4= 24 olarak seçilebilir.

Dikkat edilecek nokta 30'u aşıp normu 2'ye yükseltmemek, çünkü sonra 1 kişi daha atanır ve tüm sınıflarda BT dersi seçilmezse 2 kişi birden norm fazlası durumuna düşebilirsiniz...
Tabi müdürünüz akıllı başlı iş bilen iyi bir müdürse ve sizi okulda tutmak istiyorsa bunu yapar...

Ben bizim müdüre bu şekilde antattım ama o kafasına göre 14 girmiş toplam ders yüküne, eylül ayındaki seçmeli ders seçimlerine göre benim daha fazla dersim oldu ama müdür 14 ders girdiği norm ile bakanlık okulun BT öğretmeni normunu 0'a düşürdü...

Geri