Norm Güncelleme Yazısı Okulumun E-Postasında

Kodla Büyü

arda5544

Aktif Üye
Arkadaşlar norm güncellemeleri 29 Mayıs 2013 çarşamba günü ne uzatılmış yazıyı şimdi okudum. Yarın müdürlerinize gidip normlarınızı güncellemeyi unutmayın. İyi akşamlar.

unutulacak bişi değildir inş.çünkü ilçe ve il mem de onaylıyacak. bilişim tek öğretmeni olmayan kadro açmayan okullar vardı onlarında artık açma vakti geldi

arda5544' Alıntı:
Arkadaşlar norm güncellemeleri 29 Mayıs 2013 çarşamba günü ne uzatılmış yazıyı şimdi okudum. Yarın müdürlerinize gidip normlarınızı güncellemeyi unutmayın. İyi akşamlar.
Hocam daha yeni baktım okulun sifresinden kaydet pasif....

Arkadaşlar hangi illerin normları güncellemesi gerektiğini okullara bildirdiğini buradan paylaşım.

Bizim de pasif halde büyük ihtimal il milli eğitim müdürlüklerinin bu yetkiyi okullara vermesi gerekiyor.

Diğer illerin de gereken özeni göstermesi gerekir norm konusunda. Şu çizelge 1 hafta önce açıklansa norm güncellemeleri konusunda hiç problem olmayacak ama maalesef bizim kervanlar yolda düzeliyor...

Arkadaşlar illlerdeki eğtici arkadaşalara rica edelim İl Milli eğitimleri haberdar etsinler... İnşaallah herşey güzel olacak gibi bu sene... HAMDOLSUN!!!

milli eğitimlerde hangi bölüme soracağız norm olayları ile hangi bölüm ilgileniyor

kayseri talas ilçe mem ile görüştüm ile yazının geldiğini söylediler. norm düzenlemesi ile ilgili bi açıklama yapmamış il. ilerleyen saatlerde yapacağız demişler. yani kayseri il mem e yazı ulaşmış.

Müdür yardımcımla konuştum, normları güncellediğini ve normun 2 ye çıktığını söyledi. Seneye bir tane daha öğretmen gelebilir dedi. Tuhaf bir duygu kapladı içimi. Zümrem olacak yani

Geri