Norm Fazlası

Kodla Büyü

dmla

Aktif Üye
Forumda genelde bu durumlarda daha bir hareketlilik olurdu ama sanırım kimse norm fazlası değil dolayısıyla tayin istemeyecek Ben dışında?
Bakanlığın telefon rehberi de çalışmıyor ilgili birimlere ait numaraya ulaşamadım yapabilen var mı?

hatay bende 3 yıldır norm fazlasıyım şimdiye kadar tercihte bulunmadım resen atama olmadı ama bu kez tırsıyorum

ben de norm fazlasıyım, tayin isteyecek okul yok ki. btr de istemedim, geçen hafta bir okula görevlendirilmem yapıldı.öyle işte..

vikvik' Alıntı:
hatay bende 3 yıldır norm fazlasıyım şimdiye kadar tercihte bulunmadım resen atama olmadı ama bu kez tırsıyorum
bende aynı durumdayım sanırım bu sefer kurtuluş yok gibi yeni yönetmeliklerle norm fazlası ataması için valilerin elini güçlendirdiler.

bilişim ve yazılım geldi -BTR GELDİ diye sevinen arkadaşların norm sıkıntısı yoktu bizim gibi norm sıkıntısı olanların sevindiğini sanmıyorum ben hiç umursamamıştım acı gerçekle yüzleşecektik elinde sonunda norm sorunu çözülmeden hangi düzenleme yapılırsa yapılsın boş bu sene norm fazlasın atamasında resen atayacakları okullarda seneye norm olacağı meçhul her sene resen atama başımıza gelebilir ve düzen kurmadan meslekten ve hayatttan nefret etme nokatsına getirirler bizleri

ben 2 ay önce atandığım okulda atandığım gün norm fazlası olduğumu anlamıştım.şimdi de norm fazlasıyım zaten.bekliyorum atanacağım günü

Geri