NORM FAZLASI TÜM ARKADAŞKAR FAX EYLEMİ BAŞLATIYORUZ

Kodla Büyü
HABER KANALRINA DA YOLLAYALIM ARKADAŞLAR AŞAĞIDAKİ YAZIYI
İŞTE TÜRKİYEDE BİLİŞİM TEKNOLOJİLER GERÇEĞİ

HAYAL Dİ GERÇEK OLDU

1. Bilişim Teknolojileri Mesleği en Güzide Meslek idi

" Bugün Üniversitelerde en kötü bölüm oldu "

2. Bilişim Teknolojileri Ders Okullarda 2 şer saat ve zorunlu idi

" Önce seçmeli hale sonra 20.07.2010 tarih 75 sayılı kurul kararı ile kaldırıldı"

3. Bilişim Teknolojileri sınıfları Okular da Yenileniyor ve ardı ardına kuruluyordu

" 5 Senedir Yenilenmeyen Sınıflar çürümeye Terk edildi "

4. Her okulda Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Vardı

" Şuan Okullarda Fazlalık Durumunda norm fazlası 12 Bin öğretmen "

5. Öğrencilere Temel Bilgisayar Okuryazarlığı dersi veriliyordu bilişim derslerinde

" Yerine Serbest etkinlik dersi getirildi çocuklar bahçede oturuyor öğretmenleri öğretmenler odasında sınıfta çay içiyor "

HAYALDİ GERÇEK OLDU. ….. PARTİSİ

bundada mı muhalefetsin pes artık hepimiz norm fazlası olduk ben yolladım hep destek tam destek :+1:

FOX TV
İstanbul Telefon : 0 212 414 90 00
Ankara Telefon : 0 312 419 26 01
E-posta : info@fox.com.tr
-----------------------------------------------
KANAL D
http://www.kanald.com.tr/BizeYazin.aspx
Telefon : (212) 413 51 11
mail : bizeyazin@kanald.com.tr
------------------------------------------
CINE5
CINE5 SANTRAL NUMARASI : 0212 331 30 00
MAIL : uplink@cine5.com.tr
------------------------------------------------------
TV 8
Tel: 0(212) 288 51 52 Faks: 0(212) 288 04 13
Tel: 0(312) 419 22 00 Faks: 0(312) 419 33 03

--------------------------------------------------------
KANAL 24
Istanbul Tel: (0212) 496 24 24 - 496 24 00 Istanbul Fax: (0212) 496 24 38

Ankara Tel: (0312) 284 86 80 Ankara Fax: (0312) 286 30 41

MAIL : reklam@yirmidort.tv
----------------------------------------------------------
KANALTURK
Telefon: 90 (212) 355 85 00

Fax: 90 (212) 273 22 87

Email: info@kanalturk.com.tr

TV KANALARI VE MAİL ADRESLERİ

deftones Arkadaşım teşekürler bilişimci böyle olur destek arkadaşlar
bildiğiniz tüm bilişim tekniklerini kullanalım

BU BİR BİLİŞİM EYLEMİDİR...

sefatetik' Alıntı:

HAYAL Dİ GERÇEK OLDU

" Önce seçmeli hale sonra 20.07.2010 tarih 75 sayılı kurul kararı ile kaldırıldı"

3. Bilişim Teknolojileri sınıfları Okular da Yenileniyor ve ardı ardına kuruluyordu

5. Öğrencilere Temel Bilgisayar Okuryazarlığı dersi veriliyordu bilişim derslerinde

" Yerine Serbest etkinlik dersi getirildi çocuklar bahçede oturuyor öğretmenleri öğretmenler odasında sınıfta çay içiyor "

süpersin kardeşim...cuk oturmuş

elrond' Alıntı:
sefatetik' Alıntı:

HAYAL Dİ GERÇEK OLDU

süpersin kardeşim...cuk oturmuş
:++:

Vallah bu yazıyı MHP ve chp Yolladım fax la umarım dile getirirler
tabi benim göndermem ve aramam yetmez herkes destek olmalı

Arkadaşlar buna birde video ekleyelim gönderelim TV kanalrına
eylemden kareler ile çok güzel olacak uzman bir arkadaşımız yapsın

HAYAL Dİ GERÇEK OLDU

Re: NORM FAZLASI TÜM ARKADAŞKAR FAX EYLEMİ BAŞLATORUZ..

nihaho' Alıntı:
murtace' Alıntı:
mysybl' Alıntı:
murtace' Alıntı:
yine sendika reklamı...
başbakan dan gelecek hayrı da istemiyorum ayrıca....
başka bir fax metni vardı Suriye milli eğitim bakanlığına diye...
gazetelere onu faxlamak daha mantıklı bence...
arkadaşım sendikalı olmak örgütlü olmak ne demek biliyor musun ? neden sendikalı olu nur sendikalı olunca nolur olmayınca nolur. sen muhtemelen şu anda sendikalı da değilsin peki biliyor musun sendikalı değilken hükümetin seçtiği sendikaya maaşından destek veriyorsun, haberin var mı bundan ?

sefa hocam sendikalı değilim siyasi açıdan da keskin hatları olan bir insan değilim şu anda bir sendika arayışındayım ve inanın bt öğretmenleri için yaptığınız gayretten dolayı sizin sendikaya geçmeyi düşünmedim değil.

1- adaylığımın kalktığı günden bu yana sendikalıyım...
2- sorunlarımızın çözümü için sendikam üzerinden yapabileceğim her türlü çalışmayı yapıyorum ama bunun yanında aylardır çözüm önerileri üzerinde tartışmamıza rağmen bir kere bile sendikamın propagandasını yapmadım.
3- Sefa beyin yaptıklarıyla bir sıkıntım yok ama yapılan her şeyin bir tarafına sendikasının adını sıkıştırması beni rahatsız etti, sanki bilişimcilerin sıkıntısı sendikasının tekelindeymiş gibi eyleme diğer sendikaların çağırılması hatta bahsedilmesine bile tahammül göstermedi.
4- başlığa bakın "NORM FAZLASI TÜM ARKADAŞKAR(arkadaşlar) FAX EYLEMİ BAŞLATORUZ(başlatıyoruz)" ... kime sordunuz da başlattınız.. Eleştiriyorum, eleştirince de gördüğüm tepki ortada... sefatetik bey gerçekleri görmemek için çabalıyor. Ankara'da yapılan eylem bir şeye yaramadı bu da hiçbir şeye yaramayacak... Ortak noktaları bulmak gerekiyor. Fikirlerimizin dinlenmesi gerekiyor, 2010 sayımında adı bile geçmeyen bir sendikanın yönetiminde diye bu sorunun, sitenin, forumun, yazılanların ve eleştirilerin moderatörü gibi davranma hakkı yok...
bilginize....

öncelikle peşinen söyleyeyim sendikalıyım. ve yazdığım mesaj sonrası gaza gelecekler için de bir açıklama geçelim altyazıdan: ankara eylemine katıldım. hatta yasak olduğunu bilmeme rağmen cnnturk kanalına röportaj verdim. ve evet yayınlandı. yapılmış ve yapılacak olan eylemlere karşı değilim. bu herkesin demokratik hakkıdır. ama eylemleri yetersiz ve gereksiz bulmak da öyle. ben murtace hocama katılıyorum. sonuç itibariyle düşünülmüş uğraşılmış bir eylem var ortada. bunda bir sıkıntı yok. benim rahatsız olduğum hemen her başlık altına bozuk türkçeyle ardı ardına girilen spam vari sefatetik mesajları. hocamız iyi niyetiyle bir şeyler yapmaya çalışıyor amenna. ama bu kadarı gerçekten fazla. bir insan elbette sendikasının reklamını yapmak isteyebilir hele ki bu yeni kurulmuş bir sendikaysa. iş rahatsızlık verme boyutuna varmadan yapılsın ağzımı açmam. son olarak bu yapılan eylemleri gereksiz ve yetersiz bulduğumu, bunun yerine iş yavaşlatma yapılabileceğini, herkesten aman dile(n)mektense bizim eksikliğimizde neler olabileceğini hissettirmenin işe yarayabileceğini söyledim. söylüyorum. savaşmak isteyen yürekli yiğitlere duyurulur. hepinize iyi günler dilerim.
bu iş gene uzayacak gibi görünsede bence eylemde yaptığımız tek şey slogan atmak olmadımı ben birileri çıkacak açıklama yapacak diye urfadan eşimle birlikte gelmiştim ama gördümki sadece orada slogan attık ve sesimizide bizden başkası duymadı öyle yada böyle çalışma yapan arkadaşıma teşekkür ettim ve genede ederim bir çaba sarf ediyor anlayabiliyoruz ama arkadaşlarımın dediği gibi bence artık reklamvari hareketleri geçsek kendi kimliğimizle bilişim teknolojileri öğretmenleri olarak konuşsak ne istediğimizi kendi içimizde karar versek daha iyi

Geri