Norm Fazlası Tayini Sonucu Tekrar Tayin Hakkı...

Kodla Büyü

bilisim06

Aktif Üye
Arkadaşlar merhaba bu dönem norm fazlası olarak tayin istedim resen yapılacak diye ama resen yapılmadı ve ben bir okula atandım sizce ben bu yaz iliçi tayin isteyebilirmiyim bAcil Cevaplarınızı bekliyorum... Çok teşekkürler...

kendiniz istediyseniz tayin isteyemezsiniz,resen atasalardı tayin isteyebilirdiniz

Kasım'da norm fazlası olarak tercih yaptım. 2013 Temmuz'da il içi tayin istedim oldu.

karinca_52' Alıntı:
kendiniz istediyseniz tayin isteyemezsiniz,resen atasalardı tayin isteyebilirdiniz
Hocam geçen yıl sanki böyle bir uygulama yapmışlardı diye hatırlıyorum... Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum...

mdio' Alıntı:
Kasım'da norm fazlası olarak tercih yaptım. 2013 Temmuz'da il içi tayin istedim oldu.
Hocam tam aradığım soru... hangi il hocam herhangi bir sıkıntı çıkardılarmı acaba ... bugün norm fazlası olarak istediğim okula gittim ama biraz sıkıntılı bir okul tek ümidim il içi kaldı...

Mersin il içi tercihler bitmeden bir kaç saat öncesine kadar il memler haber bekledi gelen cevaba göre tercih yaptık. Zorluk buydu hocam. Bu yıl aynı şey olur mu? Sadece geçen yıla ait bir durum muydu bilemiyorum.

bilisim06' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba bu dönem norm fazlası olarak tayin istedim resen yapılacak diye ama resen yapılmadı ve ben bir okula atandım sizce ben bu yaz iliçi tayin isteyebilirmiyim bAcil Cevaplarınızı bekliyorum... Çok teşekkürler...
aynı durumdayım hocam Balıkesir mem yazzın il içi isteyebilirsiniz dedi.

Geri