Norm fazlası ataması..

Kodla Büyü

baysukru

Aktif Üye
Arkadaşlar norm fazlasıyım.18 saat dersim var fakat norm fazlası olduk anlamadım ya...
il mem klavuz yayınlamış atamalar için.Benim bulunduğum ilçede 2 bilişimci norm fazlası 4 okul da eksik görünüyor.Ben tercih yapmasam ne olur seneye ders saatim yükselecek.Bu arada ilk kez norm fazlası oldum.Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim..

şükrü ben Fatih , tercih yapma. Resen atamaya dair herhangi birşey yok. Zaten yeni geçecek yasada il müdürleri, ilçe müdürleri, şube müdürleri, okul müdürleri vs. bu ara kimse sizinle uğraşmaz. Boşver. yaza kadar bekle.

tokat norm fazlalarını atama yapacak listeden bakarsın. tercih yapmayanı resen atamayacak diğer illerde atama yapamaz.. tercih yapma. ben kocaeli'ndeyim 2 senedir hep atarız diyorlar. ama kimseyi atamadılar.

Hocam beni geçen sene norm fazlasından resen atadılar. Konya da bulunduğum ilçede iki açık vardı biri meslek lisesi diğeri ilkokul en düşük puanlı ben olduğum için beni ilkokula resen atadılar hemde ortaokuldan alıp ilkokula gönderildim ve şubatta atamam yapılıp görevlendirmeyle eski okulumda derslerime devam ettim ne saçma :). Dilekçe ile başvurdum ama iptal olmadı mahkemeyle uğraşmak istemedim. Haziranda il içinde yer değiştirdim artık. Diyeceğim o ki atayamazlar diye bir şey yok ona göre kararını vermelisin.

Arkadaşlar teşekkür ederim.Bulunduğum ilçede bu zamana kadar resen atama olmadı diye biliyorum.İnşallah bizede dokunmazlar.

valla bende bitlisteyim de bizde hala bi çalışma yok..bide benm ders saatim yanlış girilmiş.eğer olursa ben nasıl bir yol izlemeliyim sayın hocalarım

Bence de re'sen atama yapabilirler sen güzelce sor soruştur ona göre bir yol izle. Milli Eğitim Müdürlüğünde atama ile ilgilenen birimle de konuş. İşini sağlama al.

slm6713' Alıntı:
valla bende bitlisteyim de bizde hala bi çalışma yok..bide benm ders saatim yanlış girilmiş.eğer olursa ben nasıl bir yol izlemeliyim sayın hocalarım

Hocam yanlış girilmiş ise şimdiden itiraz et. Yazılı olarak durumu bildir. Olumsuz gelirse ve Sendikan var ise dava ac ama atama işlemleri başlamadan hallet.

Valla hocam ilce milli egitimdekilere soyledim biz halledicez dediler.dava falan acma dedilerr..

bizim kayinvalideyi de gondereceklerdi arastirmistim mevzuata uygun mu diye uygunmus il milli egitim gorevlendirebilir diyor riske girmeyin

valla hocam norm fazlası isen her sene karşına çıkacak bu durum.
belki seneye o 4 açık okulu da bulamayabilirsin.
kolay gelsin...

ilçe merkezinde norm fazlasıyım ilçeye bağlı iki köy okulu var açık olan. kendi okulumda 8 saat ders var bu açık olanlarda 6 saat ders var. beni buraya resen atarlarmı

Hocam şakamı ,
Teknik lisedemisiniz.
15 Saat maaş karşılığıdır. Zaten otomatik norm demektir.(Teknik liselerde 20 saat)
Hocam sen giriyorsun dersede okulun (müdürün) norma kaç saat girmiş (Branş saatin) o önemli

Arkadaşlar konyada ihtiyaç olan okulları gösteren liste varsa koyabilir misiniz il meb sitesinde yayınlamamışlar da.

Geri