NORM FAZLASI ATAMALARINDA TERCİH YAPMAK ZORUNDAMIYIZ

Kodla Büyü
dalga geçer gibi dilekçeme cevap yazmışlar yapılacak bişey yok diye belanızı versn bizi bu duruma düşürenlerin buna göz yumanların Allah belalarını versin yazıklar olsun be

o cevabın öyle geleceği belliydi...bizimkilerde aynı olacak..geçmiş olsun

son günlerde bela okuya okuya bir hal olduk.tahminim resen yapmazlar ama yaparlarsada altından kalkamazlar.bu iş mahkemelik oalcak gibi

ctrl+alt+delete' Alıntı:
son günlerde bela okuya okuya bir hal olduk.tahminim resen yapmazlar ama yaparlarsada altından kalkamazlar.bu iş mahkemelik oalcak gibi
hocam öyle bir yaparlar ki siz de öyle bakakalırsınız.

eşimi adapazarı merkezden 30 km uzaktaki bir köy okuluna yolladılar. gerisini siz düşünün.

akyildiz41' Alıntı:
ctrl+alt+delete' Alıntı:

eşimi adapazarı merkezden 30 km uzaktaki bir köy okuluna yolladılar. gerisini siz düşünün.
dediğim gibi iş mahkemelik olacak.eşiniz bi hak talep edebildimi

aman hocam naparlarsa yapsınlar bu saatten sonra insanda ne heves nede meslek sevgisi bıraktılar nereye atarlarsa atarlar bıktım artık sorumlu kmlerse ki sorumlu belli mdür yaptığı yanlış sonucu ben mağdur oldum nye tek ben mağdur olcam yanlışı yapanlarda cezalarını çeksinler reesen gönderceklerse başka okula okulumuza son bi hizmet yapalım en azından benden sonrakiler mağdur olmaz vay ülkemin haline vay

ctrl+alt+delete' Alıntı:
akyildiz41' Alıntı:
ctrl+alt+delete' Alıntı:

dediğim gibi iş mahkemelik olacak.eşiniz bi hak talep edebildimi
sendika aracılıı ile il mem e başvurduk. 1 hafta önce müfettişler okula gelip eşimin yazılı ifadesini aldılar (okul müdürü kasti olarak ders saatini düşük göstermişti)
şimdi gelecek raporu bekliyoruz. eğer rapor olum gelip atama kararnamesi geri çekilmezse mahkemeye vereceğiz.

hocam benmde benzer bi durum 26 saat derse girmeme rağmen mdr ders sayısını girmediği için norm fazlası oldum kastimi yaptı yoksa blmedenmi bilmiyorum benide resen atarlarsa bende dava açacam il mebe ne gerekçeyle başvurdunuz şikayet olarakmı başvurdunuz hocam

Sana tavsiyem hocam başvurunu yap. Adana da başvurmayanlara resen atama yapıldı ve çoğu da bilgisayar öğretmeniydi. Hepsini çok uzak ilçelere göndermişler. Uzak ilçelerin merkezleri de değil çoğu kasabalarına atanmış.

taatoo' Alıntı:
hocam benmde benzer bi durum 26 saat derse girmeme rağmen mdr ders sayısını girmediği için norm fazlası oldum kastimi yaptı yoksa blmedenmi bilmiyorum benide resen atarlarsa bende dava açacam il mebe ne gerekçeyle başvurdunuz şikayet olarakmı başvurdunuz hocam
hocam öncelikle okula vs başvurduk hiç umurlarında olmadı. daha sonra sendika başkanı ile görüştüm. kendisi bana bir dilekçe doldurttu. durumu anlatan. daha sonra başka il mem müdü ile görüştü ve dilekçeyi sundu. ondan sonra da mem müdürü dilekçeyi işleme koyup müfettiş görevlendirmiş. durumu ortaya çıkarmak üzere. şimdi beklemedeyiz bakalım sreç nasıl işleyecek.

tamamdır hocam teşekkürler bende sendika başkanıyla görüştüm yarın görüşecez bakalım inş bi işe yarar... olmassa dava açacaz

ozhan07' Alıntı:
hocam antalya için yazıyorum, bizde norm fazlası atamalarında tercih yapın göndeririz deyip durdular ama il-ilçe dışına gönderme yapmadılar. güzel bi yer varsa tercih yap yoksa yapasan da olabilir. ben ilköğretimden halk eğitime geçtim. kendi tercihimle

mebin yazısı var norm fazlaları halk eğitime atanamaz diye. sizi nasıl atadılar? yozgatta merkezdeki tek açık yer halk eğitim oraya da atama yapmıyorlar

arkadaşlar benden başka dilekçe veripte dilekçesne cevap alan arkadaş varmı?

Geri