norm fazlalığı

Kodla Büyü

blade_dnzl

Site Gezgini
degerli hocalarım 2015 2016 da 4 saat dersim vardı ve norm fazlasıydım ,bu sene basında derslik sayısı arttığı için 8 saat derse giriyorum ve norm güncelemeleri yapılmadığı için halen norm fazlası görünüyorum ve meb norm atamalarını yapmak için norm fazlası öğretmen listelerini açıklamış okulumda norm fazlası görünüyorum resen atanmamk için ve mağdur edilmemek için ne yapmam gerekir nasıl bir dilekçe yazmam gerekir

hocam norm fazlası ısenız ılce ıcınde atamanız yapılır magdur olmamak ıcın kendınız basvurun yoksa atanırsınız malesef bu sekılde oluyor

norm değişikliklerinin il-ilçe memlere bildirildiği ek-5 belgesi vardır.müdürünüz ek 5 belgesini doldurup ilçeye gönderirse listeden çıkarılırsınız.ancak 8 saat sizi kurtarmaya yetermi onu bilemem.ekimde norm güncellemesi var.yine fazlalığınız devam edebilir.ancak siz yinede şu anda resen atanmamak için belgeyi gönderin.tabi iyi bir okul varsa bence tercih yapıp oraya geçin.

yapılacak norm fazlaları atamasında resen atama bence olmayacak. tercih yapmayın yeterli.

>

Resen atamalar ekim ayındaki norm güncellemesinden sonra yapılacak. Eğer norm oluşacaksa tercih yapmayın

Geri