Nokia, Samsung'a işte böyle "giydirdi!" :)

Kodla Büyü

*Vendetta*

Seçkin Üye
Seçkin Üye
2013090315010722218.jpg

Microsoft'un satın aldığı Nokia, Samsung'un Galaxy S4 Zoom'uyla "çok ağır" bir biçimde dalga geçti!

Samsung, İngiltere'de yeni Galaxy S4 Zoom modelini tanıtmak için sokaklarda ilan panolarına dev ilanlar koydu. Galaxy S4 Zoom, Samsung'un 10X optik zoom'lu, geniş mercekli telefonu. Telefon aynı zamanda tam kapasiteli bri dijital fotğraf makinesine de dönüşebiliyor.

Samsung'un İngiltere'deki ilan panolarında, "10X optik zoom'lu tek telefon" yazarken, Nokia da bu ürünle rakip olarak piyasaya çıkardığı Windows işletim sistemli ve 41 Megapiksel çözünürlüklü Lumia 1020'nin reklamını yapmak için zekice bir yöntem seçti.

Kamyonlara yüklediği dev ilan panolarını Samsung'un ilan panolarının yanına yerleştiren Nokia panolara da "... Ama yine de bunun geleceğini görmedi" yazarak, Samsung'un modelinden daha gelişmiş olan Nokia Lumia 1020'nin reklamını yaptı.

İki firmanın bu reklam çatışması, sokakta panoların önünden geçenleri gülümsetti.

Kaynak: www.chip.com.tr

dokunmatiklerle samsung nokıa ya giydireceği kadar giydirdi. nokıa nın bu hareketi samsunga koymaz

Açık kaynak kodlu android telefonlardan patent parası alan bir firmadan bahsediyoruz, Microsoft varsa sorun filan kalmaz bence..

Aslında nokia da isterse linux tabanlı kendi işletim sistemini rahatlıkla yapabilir. Ancak bu şekilde toparlanır. Neden bu kadar ms de ısrar ederler anlamıyorum.

41 mp ile geleceğin android olacağını göremeyip batırdılar şirketi daha ne olsun.

Apple ile Samsung çekişirdi, şimdi Nokia da aralara girmeye çalışıyor anlaşılan :)

internette gezinirken görmüştüm. apple kendisi yapıyor, samsung ondan kopya çekrek yapıyor, nokia kara kara düşünüyor. :D

Ekli dosyalar

• photo.jpg
    photo.jpg
    22.4 KB · Görüntüleme: 847
Geri