Nöbet görüş yazısı

Kodla Büyü

mayhem

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kim istedi bilmiyorum ama okula gelen bt rehber öğretmenine nöbet verilebilrmi ile ilgili görüş yazınızın cevabı : "okulunda bt rehberliği yapmadığı gün varsa ve bt rehberi istiyorsa tutabilir- ek1 dışında görev verilemez" eşimin okulunda zorla yazıyolardı rehber olmadığın gün yok demi senin demiş yok deyince artık sana yazamayacaz mecburen demişler :)

ek1 dışında görev verilemez
diye zaten görevlendirme yazısında yazmasına rağmen görüş yazısını mı bekliyorlarmış :-1:

bu insanların kafası hiç mi basmıyor ya. görevlendirmede yazıyor BT görevi olduğu günlerde nöbet verilmez. demek ki BT görevi olmadığı gün nöbet tutabilir. ücretide 4+3+4+3 +4 değilde 5+4+5+4 yaparsın olur biter. ama insanlar art niyetli olursa bu iş olmaz.

bana sorsaydınız söylerdim dedim zaten ama bunlarmı istedi başka okulmu bilmiyorum artık
zaten görevlendirme yazısında da yazıyor dediğiniz gibi
son zamanlarda ben biraz çıkış yaptım ondan olabilir bilmiyorum belkide başka okul istemiştir
müdür yardımcılarının görevini bana veriyosunuz dedim ekderslerinide verin ozaman müdür bey dedim benim görev tanımlamam herşey yazıyor demiştim
önceden demediğimede pişmanım kafam rahatladı biraz kendimi yiyip bitiriyodum sinirimden yapmak gücüme gitmiyoduda muameleler kötiydü

bt rehberliği yapmadığı gün ne demek?

Ben 2 okula gidiyorum nöbet vermediler ilçeye bilerek dilekçe verdim
il koordinatörü bile hocam dikkat çekmeyin diyor

ben de inadına sendikayla baskı yapacağım

rapor hazırlıyorum

bu puslu cümlelerden gına geldi

SeA_' Alıntı:
bt rehberliği yapmadığı gün ne demek?

Ben 2 okula gidiyorum nöbet vermediler ilçeye bilerek dilekçe verdim
il koordinatörü bile hocam dikkat çekmeyin diyor

ben de inadına sendikayla baskı yapacağım

rapor hazırlıyorum

bu puslu cümlelerden gına geldi
istedğiniz zaman vermeleri gerekir hocam btr olmadığınız okulda

Yazı yollamışlar destan gibi btr nöbet vs alamaz falan filan diye

vermiyorlar amaç nöbet almam değil farkına varmaları idi zaten bakalım devamında ne olacak

Okulunuza gelen görüş yazısında il vs açıklama var mı acaba yazıyı paylaşabilir misiniz?

Hocam bu konu yeğitek in bir yazı yazması lazım fatih btr görevi olmadığı günler ibaresi ne demek ben mesale dersimi bir gün full yaparım o gün brt görevim olmaz. dolayısayle nöbet tutabilirim. Buna itiraz eden amirler var. Nöbet tutmak her öğretmenin asli görevidir. İsterse tutabilir. Yeğitekle bu konuy görüşüp düzelttirmek gerekiyor galiba..

sftcrt' Alıntı:
Hocam bu konu yeğitek in bir yazı yazması lazım fatih btr görevi olmadığı günler ibaresi ne demek ben mesale dersimi bir gün full yaparım o gün brt görevim olmaz. dolayısayle nöbet tutabilirim. Buna itiraz eden amirler var. Nöbet tutmak her öğretmenin asli görevidir. İsterse tutabilir. Yeğitekle bu konuy görüşüp düzelttirmek gerekiyor galiba..
hocam bence açık daha öncedende verilemiyodu görev ücret yokken
örneğin tenefüslerdede bizim görevimiz sürdüğünü çok önce ben bu forumdan okumuştum o yüzden eğer kendi okulunda btr isen verilmemesi gerekir

Geri