Nikon Coolpix S80 fotoğraf makinesini nasıl bilirsiniz?

Kodla Büyü

sinanuzun

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Bir makine alacağım ama istiyorum ki bu makineye sahip bir arkadaşoın çektiği orjinal bir fotoğraf görüp öyle alayım şuan baktığım makine ;Nikon Coolpix S80 acaba varmı aramızda kullanana ve fotoğraf gösterebilecek olan.

Sinan hocam, hepsiburada da indirim var, 400 Lira. Onu görünce mi almaya karar verdin? Nikon P100 var bir tanıdığımda, gayet memnun.Senin söylediğin makineye baktığımızda Hd video ve fotoğraf çekimi güzel gözüküyor(14Mp).. Makine çok şık gözüküyor hocam.

Hocam evet ama fotoğraf görmem lazım Canon ixus 220 hd içinde mükemmel diyordu bir çok yorum amöa makineyi alınca hayal kırıklığı oldu bende zira hd çekim mükemmeldi slow mation çekimle süper videolar çekebiliyorsunuz ama fotoğraflar çok mattı.

Arkadaşlar şimdi mantıklı düşünüyorum bu makine ilk çıktığında 1000 TL felandı şimdi 400 e kadar düştü neden düştü ya başta alışveriş politkası yeni ürün fiyat yükskeliği sonradan çıkan yeni ürünler diyorum ya da makine tutmadu bana gelmez ama hangisi mutlaka kulnana birilerinin yorumlarını ve mümkünse çektiği fotoğraf örneği görmem gerekiyor.

Geri