Nigde

Kodla Büyü
hocam niğdede merkez açılmıyo ki merkeze bağlı köy okulları açılıyor ..ya bizde sıkıntı var ..eğer sizde merkezi okullar açılıyorsa ?dikkat edin iyi araştırın ..

geçen yıl merkezden tek okul açıktı ODTÜ kolejinin ordaki okul o açılmıştı gelmez diye yazmadım yazsaymışım gelirmiş :D belki bu yıl yine açılır

önce bor merkez, sonra nğde merkez yazmayı düşünüyorum. sadece meslek lisesi yazacam. tef.
nasıldır niğde okulları, özellikle meslek liseleri. habib hocam, genel olarak bilgi verebilir misin?
var mı niğde den kimse?
İl içinde meslek lisesi açığı yok. bu il dışında da olmayacak demek gibi bişey ama, bekliyoruz. bakalım..

kingings' Alıntı:
önce bor merkez, sonra nğde merkez yazmayı düşünüyorum. sadece meslek lisesi yazacam. tef.
nasıldır niğde okulları, özellikle meslek liseleri. habib hocam, genel olarak bilgi verebilir misin?
var mı niğde den kimse?
İl içinde meslek lisesi açığı yok. bu il dışında da olmayacak demek gibi bişey ama, bekliyoruz. bakalım..
Sayın Hocam,

Hem okul hem de öğrenci seviyesi olarak TML ve KML EML'ye göre daha iyi. Tercihlerinizi ona göre yaparsınız.

Hocam bence Niğde çok sıkıcı bir yer hiç tavsiye etmem. Hiç alışveriş merkezi filan yok. Kışın eve kapanıp kalırsın. Tabi akrabalar filan oradaysa olabilir. yoksa kötü. Herkes niğdeli orada zaten :D. Yazın piknik alanı çok. Şehrin Girişi çıkışı 10 dk anca sürer herhalde. sakin sessiz bir yaşam sevenler için. Ben 2 yıl önce ordan kurtuldum. Zaten merkezde çok açık yok. Norm sıkıntısı çok oluyor. Merkeze bağlı ilçe filan diye açılan okullar köy okulu gibi. Saatlerce uzaklığı oluyor merkeze. İyi düşünün bence.

habibocak' Alıntı:
kingings' Alıntı:
var mı niğde den kimse?
Sayın Hocam,

Hem okul hem de öğrenci seviyesi olarak TML ve KML EML'ye göre daha iyi. Tercihlerinizi ona göre yaparsınız.

Teşekker ederim hocam. Eğer açılırsa bu söylediğinizi göz önünde bulunduracağım.

satrun_ogr' Alıntı:
Hocam bence Niğde çok sıkıcı bir yer hiç tavsiye etmem. Hiç alışveriş merkezi filan yok. Kışın eve kapanıp kalırsın. Tabi akrabalar filan oradaysa olabilir. yoksa kötü. Herkes niğdeli orada zaten :D. Yazın piknik alanı çok. Şehrin Girişi çıkışı 10 dk anca sürer herhalde. sakin sessiz bir yaşam sevenler için. Ben 2 yıl önce ordan kurtuldum. Zaten merkezde çok açık yok. Norm sıkıntısı çok oluyor. Merkeze bağlı ilçe filan diye açılan okullar köy okulu gibi. Saatlerce uzaklığı oluyor merkeze. İyi düşünün bence.
Hocam ben niğde'li sayılırım :)) akrabalar yaşlı olsa da şehri tanıyorum az çok. Sessiz sakin yaşam sevenlerdenim ayrıca :))
Hele de Gaziantep'in eğitimsizliğinden kurtulmak için tayin istediğim düşünülürse, burdan kurtulmak olur benim adıma. İşte norm sıkıntısı olupta merkezde açık okul olmaması kötü. Yazacağım tek ilçe de Bor. Onunda merkezi tabii.
Kısmet bekliyoruz.

Geri