New Folder virüsü

Kodla Büyü

ferhat00233

Site Gezgini
arkadaşlar bilgisayarda d ve c de new folder diye dosyalar çıkıyor bu virüsü nasıl silebilirim temizleme araçıda varsa lütfen yollayın

Hocam virüsü combofixle temizleyebilirsiniz. Programı attım kullanımı yazıyor içinde ama ingilizce inş. yararlı olur ben temizledim bu programla bilgisayarımı format atmaktan kurtardım. 8)

Ekli dosyalar

• virüs temizleme(combofix).zip
    3.9 MB · Görüntüleme: 1,915
talp' Alıntı:
Hocam virüsü combofixle temizleyebilirsiniz. Programı attım kullanımı yazıyor içinde ama ingilizce inş. yararlı olur ben temizledim bu programla bilgisayarımı format atmaktan kurtardım. 8)

sağol kardeş bunla win sality virsünü temizledim müthiş bu combofixxxx

bune bilgisayarı taradı virüs gitti ama resttart çektiğimde ve bilgisayarı kapatıp açtığımda virüs gine ortaya çıkıyor[

Arkadaşlar combofix, kaspersky rescue disk ve sayamadığım pek çok antivirüs programı denedim yine de çare olmadı. New folder kendini geliştirmiş galiba şu an archives.exe şeklinde... :verymad:
regeditten yapılabilecek bir şey varsa veya farklı bir yol bilen... Tavsiyelerinizi bekliyorum. :?:

ben pardus çalışan cd kullanıyorum.pardusun sitesinden çalışsan cd yi indir cd ye yaz ve cd den boot et. tüm virüsler görünüyor.kolay gelsin

sistem geri yüklemeyi kapatın ve ondan sonra aşağıya koydoğum combofix i indirip taratın öyle silinebilinir

Ekli dosyalar

• ComboFix.rar
    3.7 MB · Görüntüleme: 415
hocam bu combofix i indirdim burdan.taramaya başladı .sanırım yarıda kestim

ve sonuç açılışta NTLDR eksik.başıma bela ettim yani

windows 7 yi kurdummu ne olacakki hemde işin yok onca belgen gitsin,internetten indirip virüs kaptır hiç iyi değil

Ferhat hocam kurtuldun mu bu virüsten benim başıma bela hala.(archives.exe )
tüm klasörlere bulaşıyor.Ne yapmalıyım?

hocam benım idareye bulaşmış 4 mak combo fix le falan tekrar geldi olmadı
avast 5 kuruluydu benım mak da hdd leri seconder olrak taktım temizledim şuan iyi tabi birde avst 5 i kurdum en son

tufa kardeş bilgisayarım özellikler sistem geri yükleme bölümüne git bütün sürücülerdeki sistem geri yüklemeyi kapat kutucuğunu işaretle ve sana evet hayır diye birşey gösterecek.oku eveti kabul et öğle tarat bence kesin silinir kolay gelsin

ahureyre kardeş xp cd sini tak ve onar de yada cd ye taratma programı atıyorlar ya nero ile ondan cd ye at ve açılışta tarasın iyşallah olur

hocam var ama okuldaki pc kayıtlı kusurs bakma pazartesi pm den atarım tabi geç olmazsa sana :(

Geri