netten evliliğe onay verirmisiniz?

Kodla Büyü
Çok samimi bir arkadaşım ve yeğenim bu şekilde evlendiler.Arkadşım hatta öğretmen.Bu iki örnekte mükemmel götürüyolar.Allah tadlarını bozmasın..

zilal' Alıntı:
mmercan' Alıntı:
Evleneceğin kızın facebook hesabı bile olmamalı kardeşim
kesinlikle katılıyorum
:puhaha: çoğu kişi bekar kalacak o zaman

bence netten özellikle aranmamalı. ama tevafuken tanışıp anlaşırsanız neden olmasın. bu şekilde evlenip mutlu olanlar var.
en iyisi tavsiye ile bence. sizi ve ailenizi tanıyan, aynı şekilde karşı tarafı ve ailesini tanıyıp bu iki aile anlaşabilir, bu iki insan da birbirine uyar diyen kişi tanıştırmalı.

Sonuçta bir aracı olarak neti kullanıyorsunuz. Sonra görüştükten doğal olarak tanıdıktan sonra evlenilebilir. Netten tanışır tanışmaz yüzüğü takmıyorsan sıkıntı yok yani :)

bi kişi de olmaz dememiş :D işte bilgisayarbilisim farkı..
bu arada bence de olur.. bal gibi de olur yani :)

uzak ihtimal bile değil..bugün seni bulan yarın başkasını bulur :lol:
evlilik gibi ciddiyet gerektiren işler sulandırmaya gelmez..net ortamının gayet sulu olduğunu düşünen gelenekçi btr cilerdenim :p

Asıl soru şu : netten nasıl birilerini buluyorsunuz? yani facebooktan tek tek resimlere flan mı bakıyosunuz,google'a mı yazıyosunuz? 20 yıldır internet başındayım daha bir kere bile internetten biriyle tanışmadım.Tanımadığım kişilerle hiçbir şekilde muhattap olmam,belki ondandır :)

Hocam netten tanışabilirsiniz kesinlikle bir sorun yoktur.. önemli olan yüz yüze görüşmedir..
aynı şekilde bende şimdiki kız arkadaşımla facebooktan tanıştım belli bir zaman sohbet ettikten sonra yüz yüze görüştük ve baya iyi bir ilişkimiz var şimdi :+1:

annemin dayısının oğlu da netten tanışıp evlendi gayet mutlular bebek bekliyorlar. ha feysden mi yok chatten mi bilmiyorum bu arada oğlumuz çok ciddi sert bir teğmen netten bulduğu kızda öğretmen:):) olabiliyo yaniii

Şunuda düşünün sizden bıktığında Netten bir başkasını bulma ihtimali kaç veya sizi boynuzlama olasılığı.
Çok arkadaş tanıyorum. Evli olduğu halde netten Flört eden? Öyle böyle değil.
Yasaklar insanı cezbediyor.

Oldu olacak bekar bay ve bayan arkadaşları forumumuz üzerinden tanıştıralım başgöz edelim sevaba gireriz :) " Benimde işime gelir "

nemesis' Alıntı:
chatten tanışır
nikahı msn de kıyp
düğünü facebookta yapıp
balayını tatil sitelerinde yapıp
evinizi de sanal ortamda kurup
sanal aşk yaşarsınız :D
bu arada japonların icadı sanal bebeği de unutmamak lazım...
:++:

herohamster' Alıntı:
karşındaki kişi ile uyumu yakaladıysan seviyorsan güveniyorsan ve birbirinize karşıda saygıda olduktan sonra tanıştığınız mekan tanıştıranlar zaman mekan hiç önemli dil bence...görüş karar senin :alkis:

ayen katnılıyorum..

benim bir arkadaşım nette tanıştı. sonra yüz yüze görüşüp evlendiler. yaklaşık 5 yıldır evliler. agyette mutlu görünüyorlar.

1.basmak için nette tanısma uygundur yıl olmus 2013 mıllet yenı dunayalar arıyor :puhaha: ama 2.basamak ıcın hala netten ıletısım devam e-dıyor reel de bır iletisim olmuyorsa bence uygun olmaz

badem85' Alıntı:
benim bir arkadaşım nette tanıştı. sonra yüz yüze görüşüp evlendiler. yaklaşık 5 yıldır evliler. agyette mutlu görünüyorlar.
aslında bulunduğun ilden olursa tanıma şansı daha yüksek olur bence,il dışı görüşme sıklığı az olacağından sağlıklı görüşme olmayabilir,görücü usülünün teknolojik boyutu bu şekil olsa gerek :D :D

sanalda olsa klavyenin başındaki gerçek bir insan...
bazı arkadaşlar demiş seni o yolla bulan başkasınıda bulur, ama bunun sanalla alakası olduğunu sanmıyorum, kişinin içinde varsa o niyet teknolojiye düşmanda olsa bir yolunu bulur, bulur...

galerinden araba alırken bazı sıkıntılarınız olabilir, bunu da eklemek gerekiyor galiba...(seçenek çok, kalite az olabilir, araç sahibine yani karaktere bağlı herşey)

özetle :) sadece tanışmak için bir araç olarak görülebilir internet, sonrasında direk gerçeğe bağlamak gerek olayı, zira deveyi cüce, cüceyi deve yapabilirsiniz klavye ile (estetik ameliyatın en kolay olduğu alandır, hem dışınızı hem içinizi anında ağrısız sızısız ve parasız değiştirebilirsiniz)...

Geri