NetSupport Yardım!!!

Kodla Büyü

beyazkan

Aktif Üye
Bilgisayarları korumasız modda açıp programı kurdum güvenlik duvarlarını kaldırdım ip leri kendim elle girdim ve bu ip lerle bağlanmalarını sağladım her şey güzel öğretmen bilgisayarından öğrenci pc lerini l gördüm çalışıyor bi sorun yok ama öğrenci bilgisayarlarını kapatıp tekrar açtığımda bu sefer 16 makinanın sadece 10 tanesi görünüyor diğerleri için does not respond diye hata verip bağlanmıyor. Mesala iki ders boyunca görünmeye 2. makina 3 ders bilgisayarlar açılıp kapandığında çalışmaya başlıyor.Bu seferde başka makinalar hattan kopuyor.Nedense 16 makinanın 16 sı bir türlü düzgün çalışmıyor.bazen 10 bazen 5 makina ancak görünüyor diğerleri ortada yok

Sizce sorun ne olabilir arkadaşlar denemediğim yöntem kalmadı.Bu arada netop ı kurdum makinalara ama onda bi sorun yok çalışıyor.NetSupport programını daha önce farklı bir okulda kullanmıştım el aşinalığından dolayı bu programı kullanmak istiyorum ve acil yardımlarınızı bekliyorum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

arkadaşım soruna cevap yazmak yerine bende bilen arkadaşlara burdan bir soru sormak istiyorum. netsupport deneme sürümü kurdum laba. sorunsuz bir şekilde 1 ay kullandık. süresi dolunca kaldırıp tekrar kurdum ama kesinlikle çalıştıramadım. hala denem süreniz doldu vs gibi hatalar veriyor. bir kaç farklı sürüm kurdum ama çalıştıramadım. fikri olan arkadaşlar yazarlarsa sevinirim. :cry:

Geri