Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
  1. Servislerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Detaylı Bilgi

Netsupport Yardım (Class1 Değiştirme)

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında girdab tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. girdab

girdab Seçkin Üye Seçkin Üye

Aynı okulda bir alt laboratuarda diğer bilgisayar öğretmeni hanımefendi bilgisayarlara netsupport programını kurmakta. Farkında değil ama kullandığım laboratuardaki bilgisayarlar etki alanına giriyor. Kurarken class1 i değiştirmeden direk kurmuştum. Kurulu bilgisayarlarda bunu nasıl değiştirebilirim? Yardımcı olabilirseniz sevinirim....

2. cogullu

cogullu Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam net supportun ayarlarından security pass diye bir seçenek var bu seçenekteki şifreler farklı lablarda farklı olursa birbirine bağlanamıyor , açılışta görmemesi içinde yanlızca bilinen bilgisayarlara bağlanı seçerseniz sorun kalmaz, ben aynı çalışma grubuna bağlı iki labda kullanıyorum sorun yok :+1:

3. girdab

girdab Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam bilgi için teşekkürler. Yalnız bu security keyleri aynı laboratuarda olan bilgisayarlara aynı şifreyi mi girmek gerekiyor?

4. cogullu

cogullu Seçkin Üye Seçkin Üye

evet hocam aynı labdakilere aynı şifreleri gireceksiniz, öğretmen bilgisayarı da dahil. daha sonbra ayarlardan yanlızca bilinen öğrencilere bağlanı seçeceksiniz

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal