netsupport show yapamıyorum!

Kodla Büyü

seyyah35.5

Site Gezgini
Arkadaşlar netsupportta show yapıp kendi ekranımı öğrencilere gösteriyorum.Birkaç dakika sonra öğrenci bilgisayarları ve benim bilgisayarım donuyor.Nedeni ne olabilir bi fikri olan var mı?Yardımcı olursanız çok sevinecem.

C:\Program Files\NetSupport School\pcicfgui girin advanced sekmesinden performanceyi yükseltin bakalım düzelecek mi

arkadaşlar bu sorunu şimdi bende yaşıyorum çözümü bilen var mı.

Sistemindendir. 64 bitlik sanırım sistem. İşletim sistemi değil işlemci ve anakart.

sisss' Alıntı:
birkan' Alıntı:
The Show Must Go On.
derken?
O küçük bir şakaydı hocam takılmayın fazla.

Soruna gelince ağdaki yoğunluktan ya da göstermeye çalıştığınız materyalin çözünürlüğünün yüksek olmasından kaynaklanabilir. Masaüstünde arkaplan resmi kullanıyorsanız iptal edin.

Masaüstünde arkaplan yok hocam. Daha önce sorun olmuyordu ağda virüs var galiba bundan kaynaklanabilir mi?

sisss' Alıntı:
Masaüstünde arkaplan yok hocam. Daha önce sorun olmuyordu ağda virüs var galiba bundan kaynaklanabilir mi?

Tabi sorun virüs kaynaklı da olabilir. Bende Show özelliği ile video göstermeye çalışınca donma oluyor yada video kesik kesik oynuyor. Sorun ağdan, ağ trafiği kaynaklı bence.

arkadaşlar ben de show yapınca çıkamıyorum. bir kısayolu vardır muhakkak. 9.02 sürümü kullanıdığım nss.

Geri