NetSupport School V8.1

Kodla Büyü
çok teşekkür bende bir versiyonu var fakat şuan çalışmıyor.Eski sürün olduğu için inşallah bunda sorun yaşamam :+1:

teşekkrüler hocam ama son verdiğin linkte ne var bilemedim ama file not found diyor rapid de bi bakarmısın

bende calistiramadim bende ki versiyonun numarasini da hatirlayamadim da belki bu gunceldir diye sordum

SLM ARKADAŞLAR NETSUPPORT SCHOOL 8.51 VERSİYONUNU KURUYORUM FAKAT EXPİRED HATASI VERİYOR. YANİ BU SÜRÜM ESKİ DİYOR. YENİ SÜRÜMÜ İNDİR KULLAN DİYOR. ÇÖZÜMÜNÜ BİLEN YAZARSA SEVİNİRİM...

hocam bu 8.51 çalışıyor. 9.0'da aktivasyon istiyor. Rahatlıkla kullanabilirsiniz 8.51'i.

ya ben bu programı exper güvenlik kartı olan vista bilgisayarlarda kurdum ama olmadı bilen varsaa anlatırsa sorunun nerde olduğunu.....

kurmk için güvenlik kartlarını devre dışı bırakmanız gerekiyor

"Ayşen"' Alıntı:
ya ben bu programı exper güvenlik kartı olan vista bilgisayarlarda kurdum ama olmadı bilen varsaa anlatırsa sorunun nerde olduğunu.....

hocam işletim sistemi vista ise 8.51'i desteklemiyor diye yazılıyordu. Vistada çalışan 9.0 versiyonu ise aktivasyon kodu istiyor.

Bu 8.51 versiyonun calisan linki var mi acaba? Antivirus kurulum dosyasini silmis. Simdiden tesekkurler

Geri