NetSupport School Türkçe Yaması Var mı?

Kodla Büyü

gazi06

Site Gezgini
reyting rekorarı kıracak bu başlık, lakin içi fos, kim ele geçirirsen türkce kullanımını omadı yamasını haber versin lütfen....
yoksa ben oturup türkçeleştirecem dyecem, ben dah a ingiizcesini cözmedim....

siteye yeni üye oldum ve yeni gördüm bu başlığı. aslında çok güzel olur. bir uğraşayım bakalım çevirebilirsem eklerim buraya...

agahyildiz' Alıntı:
siteye yeni üye oldum ve yeni gördüm bu başlığı. aslında çok güzel olur. bir uğraşayım bakalım çevirebilirsem eklerim buraya...

süper olur kardeş, bitirdiğinde haberim olsun.....

bitirebilirsen paylaş niyetini bozupta döniceksen başlığı bari silde yazık olmasın arkadaşların umutlarına biz atladık onlarda atlamasın :lol:

umutlarımı yıktın
hayallerimi kırdın
benim ahımı aldın
benim ahımı aldın şimdi proğramsız kaldım.... :lol: :mrgreen: :mrgreen:

çevirme işlemi devam ediyor...

ya arkadaşlar türkçeleştirme işlemine devam ediyorum ama hiç wakit bulamıyorum. zaten netsup. programını yeni kullanmaya başladım ingilizcede o kadar iyi değil bide daha bir aylık öğretmenim 3 farklı okula gidiyorum. canım çıkıyor anlayacağınız. bu yoğun zaman zarfında boşluklarda çevirme işlemleriyle ilgileniyorum. aşağıdaki linkten görebilirsiniz. ama dediğim gibi biraz zaman alacak. en azından üç okulun planlarını, zümrelerini, bt klasörünü ve lab bakımlarını bitirdikten sonra... kusura bakmayın...

http://www.resimupload.com/ds224630796_netsupport.html

Re: çevirme işlemi devam ediyor...

agahyildiz' Alıntı:
ya arkadaşlar türkçeleştirme işlemine devam ediyorum ama hiç wakit bulamıyorum. zaten netsup. programını yeni kullanmaya başladım ingilizcede o kadar iyi değil bide daha bir aylık öğretmenim 3 farklı okula gidiyorum. canım çıkıyor anlayacağınız. bu yoğun zaman zarfında boşluklarda çevirme işlemleriyle ilgileniyorum. aşağıdaki linkten görebilirsiniz. ama dediğim gibi biraz zaman alacak. en azından üç okulun planlarını, zümrelerini, bt klasörünü ve lab bakımlarını bitirdikten sonra... kusura bakmayın...

http://www.resimupload.com/ds224630796_netsupport.html

15 tatilde yetiştiremem lakin yaz tatilinde Türkçeleştirmeyi düşünüyorum.

Re: NetSupport School türkçe

gazi06' Alıntı:
reyting rekorarı kıracak bu başlık, lakin içi fos, kim ele geçirirsen türkce kullanımını omadı yamasını haber versin lütfen....
yoksa ben oturup türkçeleştirecem dyecem, ben dah a ingiizcesini cözmedim....

kesinlikle sana katılıyorum. Ne biçim program bu.
bilgisayara kuruyorum bilgisayar bozuluyor internete girmez oluyor. Anlamadım gitti...

program görüp görebileceğiniz en iyi ağ yönetim programıdır hemen karar vermeyin, ayrıca protokol tipini ipx\spx yaparsanız bağlantınız eski haline dönecektir.

mrb yeni katıldım netsport scool programı bilgisayarımda yüklü ama çalıştıramıyorum pc ler birbirini görmüyo olmuyo nasıl yapacağım

sebahat12' Alıntı:
mrb yeni katıldım netsport scool programı bilgisayarımda yüklü ama çalıştıramıyorum pc ler birbirini görmüyo olmuyo nasıl yapacağım
programı ana bilgisayara server diğer bilgisayarlara client kurun

net support kullanım

programı net support controlden açıyorsunuz
browserden taratıp gelen bilgisayarları seçip conect yapın tamamdır tüm bigisayarları görürsünz
yine tüm bilgisayarları işaretleyip show tıklarsanız tüm monitörler sizin monitörünüzü görür kısaca öğrenci bilg kilitlenir sen konuyu anlatır rahat edersin
yerinden bile kalkmadan herhengi bir öğrencinin ekranı üzerinde hareke t ederek ona yardımcı olabilirsin
istersen istediğin makineyi sadece kendi kontrolüne alır yönetirsin o sadece izler ve serbest bırakınca uygulama yapabilir çok güzel bir program
aktif bir şekilde 30 makine ve ok çapında kurduğum tüm makineleri aynı anda kapatabiliyorum tek tek kontrol etmeye bile gerek kalmadan

hocam sen işi ilerletmişsin sen bi hallette onu :) paylaş gerçekten faydalı olur ben netop school kullanıyorum ama gerçekten cok hayra girersin

arkadaşlar ben orta okul lise üniversite dahil hiç ingilizce görmedim. ama bu programı birkaç deneme yanılmadan sonra tüm özelliklerini çözdüm.kullanmak için kesinlikle ingilizce gerekmiyor. ingilizce bilen arkadaşlarınıza sorsanız bile komutları tam olara türkçede karşılık bulup kullanamzlar. öğrenmek için bence en iyi yol deneme yanılma.

Netsupport school

Merhaba Netsupport school 7.5 -- 8.50 kurdum hepsinde başarılı olamadım,çünkü önce 5 clint kurdum kendimede yönetici kurdum onları görüyor,sonra1 tanedaha kurdum onuda gördü şimdi 10 adet clint kurdum onları göremiyorum,
kuruluş şekli hepsi aynı birde şifresi 999 kullanıcı idi.

Acaba ayarlardamı bir sorun var yoksa kurduğum pc lerdemi yardımcı olabilirmisiniz.
Teşekkürler.

Şimdi Hocam Türkceye Çevirirken Bende Türkçeleştirmeye Çalışmayım... Hocama Kolay Gelsin...

Arkadaşlar staja gittiğim okuldaki bilgisayar öğretmenide bu programı kullanıyor. Bana bu programı şimdiden öğrenirsen atandığında pek sıkıntı çekmezsin dedi. Türkçe olmadığını ve türkçe anlatımını zor bulabileceğimi söyledi. bu programın anlatımı filan yok mu ya? vallahi bu programı kendi bilgisayarıma kurdum. ama tek bir bilgisayarla sanırım olmuyor. en az bir bilgisayar daha olması lazımmış. nette biraz araştırma yaptım ama yeterli kaynak bulamadım. elinde bu programın anlatımı olan arkadaş var mı?

ne zoru ya :) ben türkçeleştirdim o programı netop school :) az kafa yordukmu için içinden çıkıyoruz.. Sizin gibi aradım bende bulamadım daha sonra programın içini incelerken language dosyasının bir dll dosyası oldugunu gördüm ardından reshack adlı programla çok rahat çeviri yaptım bide ingilizcem iyi olsaydı süper olurdu benden bukadar.. %80-90 türkçe çalışıyor.. Linki vereyimde gözünüz gönlünüz rahat etsin..

http://egitimordusu.com/omer/modules/ne ... rumpost307

Azıcık sitemizin reklamını yapalım değilmi okadar kafa yorduk :) Site yöneticisi izninizle tabi..

omerbilgin' Alıntı:
ne zoru ya :) ben türkçeleştirdim o programı netop school :) az kafa yordukmu için içinden çıkıyoruz.. Sizin gibi aradım bende bulamadım daha sonra programın içini incelerken language dosyasının bir dll dosyası oldugunu gördüm ardından reshack adlı programla çok rahat çeviri yaptım bide ingilizcem iyi olsaydı süper olurdu benden bukadar.. %80-90 türkçe çalışıyor.. Linki vereyimde gözünüz gönlünüz rahat etsin..

http://egitimordusu.com/omer/modules/ne ... rumpost307

Azıcık sitemizin reklamını yapalım değilmi okadar kafa yorduk :) Site yöneticisi izninizle tabi..

Netop mu NetSupport mu?

Geri