Netsupport School Test designer ile hazırlanan bilgisayar soruları

Kodla Büyü

newmoon

Site Gezgini
Herkese İyi günler dilerim..
Ekte.. Netsupport School Test designer ile hazırladığım sorular var.
Daha önce ingilizce olarak hazırlamıştım,şimdi türkçeye çevirip gönderiyorum.. isteyen olursa ingilizce olarak OFİS,PHOTOSHOP ve FLASH sorularını gönderebilirim.
Netsupport School Test designer programını açın ve import ile rar dosyası içindeki soruları programa yükleyin. Bu program bilgisayar sınıfında tüm bilgisayarlar ile aynı anda imtihan yapma ve sonuçlara çok kısa sürede ulaşma imkanı sağlamaktadır.
dosya 2 MB den fazla olduğu için aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz..

http://www.tuzlahalilturkkan.k12.tr/dos ... sayar.html

moodle php tabanlı bir test sistemi..bu sistem için php,mysql... programları ile altyapıyı hazırlamak gerekiyor her arkadaş bu sistemi kullanamayabilir..
netsupport school ile bilgisayar sınıfında, tüm öğrenci bilgisayarlarında aynı anda testler hazırlayabilrsiniz..süre belirleyebilirsiniz.. süre bitince öğrenciler hiçbirşey yapamaz..
öğrenciler imtihan olurken siz bilgisayarınızdan "kim hangi soruyu cevaplıyor, henagi soruya ne yanıt mermiş.." hepsini takip edebilirsiniz. imtihan bitince doğru cevapları ve öğrencilerin sonuçlarını hemen öğrenci bilgisayarlarında gösterebilirsiniz..
program files/netsupport/test klasörü içindeki sonuç dosyalarını upload ederek internette yayınlayabilrsiniz.
hazırladığınız soruları başka bir bilgisayarda düzenleyebilir ya da diğer sorularla birleştirebilirsiniz..
yani Netsupport size komple çözüm sunuyor..

bende kendi sınıflarımı bununla değerlendiriyorum, aslında bu konuda bir araya gelsek bir dahaki senelerde hiç yorulmayız, sırf benim 9 sınıfım için hazırladıgım bi soru havuzum var, en yakın zamanda sizlerle baplaşacağım, arkadaşa da tşk ederim, sorularını indirip bakıcam

moodle için server falan lazım ve ben çok uğraşmama rağmen öğrenciler sıkılıyor, bence arayüzü başarılı deil,
belkide benim yeteneksizliğimde olabilir ama netsupport gibisi yok :D

Re: Netsupport School Test designer ile hazırlanan bilgisayar so

link kırık yenilenirse vatana millete hayırlı olacaktır :)

link bozuk hocam bi yenilerseniz seviniriz

netsupport 9.02 bende test designere girişte kullanıcı adı ve şifre istiyor. kullanıcı adı ve şifre nerededir.nedir bileniniz varmı?

link bozuk hocam...bir yenilerseniz ala olur...teşekkürler

hala bozuk indirip denemek istiyordum.
linkleri yenilerseniz sevinirim hocam şimdiden teşekkürler.

evet hocamız kaldırmış galiba dosyaları hocam tekrar atabilirseniz çok sevinirim

hocam link iptal olmuş. tekrar yüklerseniz seviniriz. hatta elinde netsupport ile hazırlanmış testleri olan arkadaşlar da paylaşsa süper olur. ben hazırlayınca paylaşmayı düşünüyorum.
iyi günler.

Geri