NETSUPPORT SCHOOL SINIFI BİTİR HATAM !!!

Kodla Büyü

heyhey

Site Gezgini
hocalarım NetSuppoport School'u birkaç aydır kullanıyorum çok faydasını gördüm fakat şimdi şöyle bi hatam oldu benden kaynaklı. sınıfı yönet kısmına gelip yenile dediğimde bazı görünmeyen bilgisayarlar görünüyordu ama yanlışlıkla sınıfı yönet-yenile kısmına değil sınıfı bitir kısmına tıklamışım görmeden şimdi de hiçbir bilgisayar gözükmüyor ne yapabilirim kaldım öyle.. :(

school -- configuration-- student selection--connect to students in Room(s) işaretini kaldır. --ok--yeniden başlat

HOCAM benim netsupport'un dili türkçe. buaraya yazmadan önce de sizin dediğiniz kısımlara girmiştim fakat bi değişiklik olmadı. yani benim girdiğim ksımların sırası da şöyle okul - yapılandırma - öğrenci seçimi - odadaki öğrencilere bağlan kısmında tik işareti var o da alt kısımlardakinlerden bririni seçmeden gitmiyor diğerlerinden birini seçmiş olsam da bulmuyor bilgisayarları.
yani kısacası dediğiniz gibi yaptım ama olmadı yine de bulmuyor bilgisayarları, gözükmüyorlar

hocalarım lütfen sorunumu çözmem için yardımcı olur musunuz.. o kadar insan bakmış ama cevap yazan yok. o kadar zor bir soru mu ki sorduğum. 2 gündür uğraşıyorum yok olmuyor öğrenci bilgisayarları görüntülenmiyor... kaldırıp yeniden yükledim yine olmuyor..

Program açıldığında Yeni Sınıf penceresi gelir.
1- Yeni Butonuna tıkla
2- Bilgisayar Modu
3- Sınıfa bir isim ver
4- Gözat - bilgisayarları tarayacak
5- Tümünü Ekle-Tamam

sağolun hocam Allah razı olsun.. bilmediğim pek çok şeyi karşılaştığım sorunları çözerek öğrenmeye çalışıyorum.. yeni bir bilgi eklediniz bana sağolun..

Geri