NetSupport.School.Professional.v10.70.5 Sorunsuz

Kodla Büyü

serdengeçti

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Detaylı bir içerik yazmaya gerek yok sanırım " NetSupport School; Eğitim Kurumlarına yönelik hazırlanmış, modern sınıflarda, uzaktan kontrol, uygulama ve internet izleme, kişiselleştirilmiş testler hazırlama ve daha pek çok olanak sağlayan bir eğitim programıdır. "

NetSupport.School.Professional.v10.70.5 Sorunsuz son sürümdür. Windows 7 de deneme şansım oldu gayet stabil çalışmakta.

link
http://www.mixturefile.com/download=Hpuj6X

NetSupport.School.Professional.v10.70.5 Sorunsuz son sürüm indirme linki

Çok teşekkürler hocam :D

ayrıntılı kullanımı hakkında bilgi veren var mı acaba

arkadaşım sağol varol ama benim win7 olan öğretmen bilgisayarımda sorun var. Activation kodu istiyor denemediğim sürüm kalmadı en son bunu denedim aynı şey oldu. Kurulum esnasında serial number ve diğer kodları giriyorum ama programı çalıştırdığımda register failed diyor yeniden activation kodu istiyor. hiç aynı sorunu yaşayan varmı arkadaşlar nerden bulucaz activation kodunu.

fgur' Alıntı:
arkadaşım sağol varol ama benim win7 olan öğretmen bilgisayarımda sorun var. Activation kodu istiyor denemediğim sürüm kalmadı en son bunu denedim aynı şey oldu. Kurulum esnasında **** number ve diğer kodları giriyorum ama programı çalıştırdığımda register failed diyor yeniden activation kodu istiyor. hiç aynı sorunu yaşayan varmı arkadaşlar nerden bulucaz activation kodunu.

hocam kurulumu yaparken internet bağlantısını koparmanız lazım yoksa bahsettiğiniz sıkıntı yaşanır. beni oku dosyasında bu bilgi mevcut :)

MSI K9N NEO A7260NMS
anakart

ATLON 64*2 DUAL 4600 (2.41)
işlemcili

harici ekran kartı, olan bir bilgisayara kuruyorum. kurduktan sonra kendi restart atıyor. sonra windows açılırken ekran bir anda gidiyor ve ekran açılmıyor acaba neden olabilir? (format atıp tekrar denedim olmadı)

cvp için şimdiden teşekkürler.

öncelikle teşekkürler paylaşımın için. tek soru soracam.?makinaların ip si otomatik mi yoksa manuelmi olursa sorunsuz çalışıyor?

teomanhan hocam bios ayarlarını kontrol edin derim.
wake on lan, ağ kartından başlatma, yükleme gibi ayarları disable yapıp deneyin.

Antivirüsünüz ne?

windows 7 kullanan arkadaşlar firewall kapatsın sorunsuz çalışıyor.
okuldaki bilgisayarlar için windows 7 homebasic sürümü kullandım sonuç çok çok iyi ;=)

Geri