Netsupport School 9.02 TÜRKÇE YAMA.....

Kodla Büyü

semantic

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Labaratuvarda Netsupport School 9.02 versiyonunu kullanıyorum. Diğer derslerde de öğretmenlerin rahat kullanıp anlayabilmeleri açısından türkçeleştirme gereği duydum.. İlk aşamada ana formda görünen simge etiketlerini ve menüleri türkçeleştirdim. Denemek isteyenler aşağıdaki adımları takip ederek kullanabilirler.

1. Türkçe kullanımı beğenmez ingilizceye geri dönmek isterseniz diyerek "C:\Program Files\NetSupport\NetSupport School" dizinideki PCICTL.DLL dosyasını yedekleyerek işe başlayalım.

2. Program kapalıyken ekteki PCICTL.DLL dosyasını indirip "C:\Program Files\NetSupport\NetSupport School" dizine kopyalıyoruz.
(Güncelleme:23.10.2009)

Hatalı yada düzeltilmesini istediğini yerleri bildirirseniz elimden geldiğince uygulamaya çalışırım. Şuan %80 kadarını tercüme edebildim...

Ekli dosyalar

• NSS01.jpg
    NSS01.jpg
    83.3 KB · Görüntüleme: 3,511
  • NSS902_tr_yama_v03.rar
    1.8 MB · Görüntüleme: 1,789
Re: Netsupport School 9.02 türkçeleşiyor.....

valla hocam süper bir çalışma tebrik ederim.

Vakit buldukça alt formlarıda çevirmeye çalışacağım. :+1:

Çok güzel düşünmüşsün hocam emeğine sağlık :alkis:

vatana millete faydalı bir çalışma yapmışsın hocam :++:

Teşekkür ederim arkadaşlar.Türkçeleştirme çalışmalarım devam ediyor, yeni güncellediğim dosyayı ekledim. Kontrol edilmesi açısından sizde kullanırsanız benim gözümden kaçan hataları düzeltebilirim...

çok faydalı bir çalışma. teşekkürler. devamı için başatılar dilerim

internetten dahaönce ben bu programı indirdim ama kurarken key istedi yani kuramadım.sizin sorunsuz indirip kurduğunuz bir adres varsa paylaşır mısınız arkadaşlar?

Teşekürler.Eline sağlık kardeşim.. Yanlız class wizard kısmı halen ingilizce. Sana zahmet be hocam :))

Hocam Rar dan çıkarırken bozuk dosya uyarısı veriyor bilgilerinize...

ellerine ve emeğine sağlık üstad...

eminem' Alıntı:
internetten dahaönce ben bu programı indirdim ama kurarken key istedi yani kuramadım.sizin sorunsuz indirip kurduğunuz bir adres varsa paylaşır mısınız arkadaşlar?

Programa ulaşmak isteyenlere;
http://www.4shared.com sitesine gidin
Anasayfa da Ara bölümüne nss.v.9.02 yazıp arama yaparsanız NetSupport 9.02 versiyonuna ulaşabilirsiniz.
Anasayfa da Ara bölümüne nss.v.10.01 yazıp arama yaparsanız NetSupport 10.01 versiyonuna ulaşabilirsiniz

ergin_tastan' Alıntı:
Teşekürler.Eline sağlık kardeşim.. Yanlız class wizard kısmı halen ingilizce. Sana zahmet be hocam :))
Düzenledim hocam yarın ekleyeceğim güncelleştirmede o bölüm türkçe olacak.

rguneri' Alıntı:
eminem' Alıntı:

Programa ulaşmak isteyenlere;
http://www.4shared.com sitesine gidin
Anasayfa da Ara bölümüne nss.v.9.02 yazıp arama yaparsanız NetSupport 9.02 versiyonuna ulaşabilirsiniz.
Anasayfa da Ara bölümüne nss.v.10.01 yazıp arama yaparsanız NetSupport 10.01 versiyonuna ulaşabilirsiniz
teşekkürler hocam.eve gidince indirecem.

Bu günkü derlemelerimle %80' e yakını türkçeye çevrilmiştir. Bu programı Türkçe kullanmak hoşuma gidiyor bu sayede kulanmadığım bölümleride kullanmaya başladım. :D

Geri