netsupport scholl 8.1 de anlaşılamadık bir durum..yardımmmm!

Kodla Büyü

samyeli80

Site Gezgini
arkadaşlar ben bilgisayarlara netsupport school 8.1 kurdum. bilgisayarlar yeni , yani ulaştırma bakanlığın göndediği son bilgisayarlar..bilgisayar açılıp net support schoolu çalıştırmaya başladığı zaman ekrana gelen netsupport penceresi donuk kalıyor ve bir türlü programı işletemiyor. ana bilgisayardan bilgisayarları arttığım zaman bu programla görmüyor. ama yüklenirken hiç bir hata vermediğinide söylemem gerek. acaba farklı bir ayarı falan mı var... gecen sene farklı bir lab da farklı bilgisayarlarda kurdum hiç bir sorun vermedi 20 bilgisayarda cok iyi çalıştı anlamadım bir türlü sorunu.... yarımcı olursanız sevinirim...!

virüs olam ihitimaline bir bakayım hocam , ama bir kaç bilgisayarda bir de yapıyor bunu...

hocam dediğim gibi bazen sorunlar aynı olup kaynakları farklı olabiliyor.yada bazen sorunlar çok küçük noktalarda birbirinden ayrılabiliyor..ben yaşadığım için söyledim tabi..İNŞALLAH sorununuzu çözer.

aynı sorun bende de var nss nin her versiyonunu denedim bilgisayarları yarısında aynı hata. evde laptoplarda deniyorum sorun yok. kafayı yemek üzereyim.

nod32 yüklü bilgisayarları görmedi bende de, önce format attım görünmeyen bilgisayarlara yine düzelmedi sonunda nod32 yi kaldırdım düzeldi, antivirüs programından yada bilgisayarda olan virüsten kaynaklanabilir.

Bu sorunu çözdüm bu gün. Nod 32 olduğu halde pclerde çalışıyor. student kurulumunu yaptıktan sonra ayarlardan task barı check siz (işaretsiz) hale getirdim her pcde sorun kalktı ortadan.

Geri