Netsupport Recovery Hatası

Kodla Büyü

ozkanozen

Aktif Üye
Günaydın,

Akıllı tahtaya netsupport protect de deep freeze özelliğini etkin hale getirdikten sonra. hata verdi açılışta 2 işletim sistemi görünüyor netsupport ve windows 7 .

netsupport olan açılmıyor hata veriyor.
windows 7 yazan ise başlangıç onarma ekranı geliyor onar seçeneğini tıkladığım zaman onarıyor gibi görünüyor ancak yeniden başlayınca sonuç aynı. F8 seçenekleri görünmüyor ne yapmalıyım.

ozkanozen' Alıntı:
Günaydın,

Akıllı tahtaya netsupport protect de deep freeze özelliğini etkin hale getirdikten sonra. hata verdi açılışta 2 işletim sistemi görünüyor netsupport ve windows 7 .

windows 7 yazan ise başlangıç onarma ekranı geliyor onar seçeneğini tıkladığım zaman onarıyor gibi görünüyor ancak yeniden başlayınca sonuç aynı. F8 seçenekleri görünmüyor ne yapmalıyım.
hocam deep freeze özelliğini nasıl aktifleştirdiniz ayrıntılı olarak yazabilir misiniz
netsupport şifdrelerini falan hepsini değiştirdim. recovery bölümünü aktifleştirmedim.

sananeki' Alıntı:
ozkanozen' Alıntı:
Günaydın,

hocam deep freeze özelliğini nasıl aktifleştirdiniz ayrıntılı olarak yazabilir misiniz
netsupport şifdrelerini falan hepsini değiştirdim. recovery bölümünü aktifleştirmedim.

SERVİSLERDEN windows update ile bilgisayar - sistem özellikleri - Disk koruma ( c: DİSKİNDEKİ KORUMAYI KALDIRIN) sonra net support yükleyin olacak.

vala ben netsupport protecti başlattan tıkladım şifre girdim sayfa açılmadı .sildim netsupport protect i kurdum deepfrezi 10 numara oldu akılı tahtalar .her tahtaya zaten imaje atarken zorlanıyorum .bide netsupport protectin nazını çekemem .

achillus' Alıntı:
vala ben netsupport protecti başlattan tıkladım şifre girdim sayfa açılmadı .sildim netsupport protect i kurdum deepfrezi 10 numara oldu akılı tahtalar .her tahtaya zaten imaje atarken zorlanıyorum .bide netsupport protectin nazını çekemem .

aynen öyle ben netsupport protectin revcoveryisi deep freeze tarzı bekliyordum ancak farklı bir işletim sistemi gibi açılışa koyuyor kendi oluşturduğu geri dönüşüm noktasını. sanki ağırlaşma oldu. deep freeze veya drive vaccine daha kullanışlı gibi geldi bana.

Netsupport Recovery Hatası-Akıllı Tahta Açılmıyor?

arkadaşlar net support protect in deepfreeze özelliğini aktifleştrdikten sonra 2 tahta açılmadı."microsoft corporation" yazısında takılı kalıyor? diğer tahtalarda problem olmadı ama...sistemi yeniden imaj atmam gerekiyor galiba.başka fikri olan var mı??

ben normal masaüstü bilgisayarda denedim gayet normal çalıştı oluşrurulan yeni dosyaları siliyor akıllı tahtalarada uygulacaktım ki şimdi korktum ya

hocam benim kurduğum 14 tahtada bi problem olmadı.başlarda bunlarda da sorun yoktu kontrol etmiştim.sadece bu ikisinde açılışta işletim sistemi seçeneklerinde net supportun geri yükleme seçeneği otomatik seçili geliyor ve sonra tahta microsoft corporation yazısında takılıyor. anlamadım nedenini

lisanssız program kurmayın diyolar, yıllardır deepfreeze kullanırım hiç sorun yaşamam.bu tahtalar beni sinir etmeye başladı artık

ben aynı sorunla karşılaştım yeniden yükleme yaptım. başka çözüm bulamadım. benim görev yaptıgım okuldaki tahtalar pilot uygulama zamanında yapılmış herbiri farklı donanım tam bir işkence

Geri