NetSupport Protect, program çalışma izni?

Kodla Büyü

SerkanF1

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okulumuzda İngilizce, Almanca, Tarih öğretmenlerinin elinde flash bellekler var ve sonradan gelen bazı akıllı tahtalarda NetSupport Protect kurulu. Öğretmen arkadaşlar NetSupport Protect yüzünden bu flash bellekteki programları çalıştıramıyorlar ve her seferinde şifreyle NetSupport Protect'i devre dışı bırakmak zorunda kalıyorum.

Bu programları, NetSupport Protect'de çalıştırabilmek için izinleri nereden verebilirim, var mı öyle birşey...

usb disklerden program çalıştırma izni bildiğim kadarıyla program bazında verilmiyor. Disk içeriğini D sürücüsüne kopyala. Flash takılı iken çalıştırır.ben öyle yapıyorum...

Çok teşekkür ediyorum, büyük bir yükten kurtardın beni :) Hergün o sınıfa gidip öğrencilerin gözü önünde şifreyi girerek programı devre dışı etmek zorunda kalıyordum...
:++:

Öğretmen dosyaları D'ye kopyalamama izin vermedi. :(
Başka yöntem var mı acaba...

hosam sağtıkla gönder belgelerim yapın . sonra belgelerimden çalıştırılıyor. ya da netsupport tu deactive edmeniz lazım. ben 28 tahtayı bu şekilde yaptıktan sonra sağtı gönderi keşfettim. geç oldu ama İngilizce ve almanca için uyguladım oldu.

nese1982' Alıntı:
hosam sağtıkla gönder belgelerim yapın . sonra belgelerimden çalıştırılıyor. ya da netsupport tu deactive edmeniz lazım. ben 28 tahtayı bu şekilde yaptıktan sonra sağtı gönderi keşfettim. geç oldu ama İngilizce ve almanca için uyguladım oldu.
Öğretmen bilgisayara gönderilmesine, kopyalanmasına müsade etmedi. Her seferinde netsupport'u deactivate etmek de işime gelmiyor... Dersim varken sürekli beni çağırıyorlar... Şifreyi öğrencinin gözü önünde girmek de diğer sakıncalı taraf...

Netsupport Protect'in yönetim panelinden spript engelini kaldırman gerekeyor.
O panelde bir çok izin ayarı değiştirilmeli bence.

Geri