Netsupport programında tam ekran uygulamalarını engellemek

Kodla Büyü

coolbilgisayarci

Aktif Üye
Arkadaşlar laboratuarıma kurduğum netsupport programında, mario tarzı eski oyunları(tam ekran çalışıyor) engelliyemiyorum, program engelleme kısmına dahil etsemde her programı ve siteyi engelliyebiliyor ama bi türlü bu tarz tam ekran uygulamaları iptal etmeyi başaramıyorum birde engellediğim internet siteleri ve uygulamaları netsupport'u her yeni başlatışımda tekrar block yapmam gerekiyor liste otomatik olarak engelleme modunda başlamıyor bu konularda bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun..

Hocam netsupportla onlar engellenemiyor illa yolunu buluyorlar. EXE dosyasının adını değiştiriyorlar falan açıyorlar. Benim yazdığım bir program var kesin çözümü olan bir program.
Kurup çalıştırıyorsun artık böyle sorunlar çıkmıyor, programın adı 5 parmak. :+1:

Re:

muallimim' Alıntı:
Hocam netsupportla onlar engellenemiyor illa yolunu buluyorlar. EXE dosyasının adını değiştiriyorlar falan açıyorlar. Benim yazdığım bir program var kesin çözümü olan bir program.
Kurup çalıştırıyorsun artık böyle sorunlar çıkmıyor, programın adı 5 parmak. :+1:
gerçekten varmı böyle bir program

Geri