Netsupport Manager'in securty şifresini bilen varmı arkadaşl

Kodla Büyü

webmaster19

Aktif Üye
Arkadaşlar Bilgisayar laboratuarında ana makinaya netsupport manager kurdum. tahtaların programlarını ve problemleri için buradan müdahale etmek istiyorum. Browse butonu ile taradıktan sonra tahtaları görebiliyorum. bağlanmak istediğimde security penceresi geliyor ve user id ve password istiyor.
Tahtaların varsayılan netsupport manager user id' sini ve password'u bilen varmı?

BT sınıfıda neredeyse 6 yıl Netsupport Manager ve özellikle 10.0 kullandım neden bahsettiğinizi anlamadım.

Galiba tahtalara client kurulumu yapmadınız. Eğer orada da tipik kurulum yaparsanız bağlanmakta zorlanırsınız.
Veya control panelinde securty'i fazla karıştırdınız.
NetSupport%20Manager%20-%20Configuration.PNG

tavsiyen eğer aynı programdan bahsediyorsak, öncelikle client kurulumu ve mümkünse aynı seri numaraları, istasyonların ağ ip'lerini sabitleyin. (genelde 192.168.x.201 'den başlattım) Yine istasyonların denetim masasından kullanıcı hesaplarının UAC hesap denetimi iptal veya en düşük seviyeye getirin.

Ayrıca manager'in kullanıcıları gördüğünüz ekranından sağ üstteki görünüm düğmelerini denediğinizde bağlı olanların ekranlarını 10'ar saniye ara ile fotograflayıp size gösterir. Bu ayar 5 saniye olarak da değiştirilebilir.

1 yıldır başka bir yönetim programı kullanıyorum.

NSM3.jpg

NSM+10+Console+view.jpg

tahtalardaki Netsupport Manager ı kaldırın ve tekrar kurun kurulum sırasında istediğiniz şifreyi verebilirsiniz.

Geri