NetSupport Lazım

Kodla Büyü

yasarsahbaz

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Hocalarım NetSupport 10.2 versiyonunun öğrenci için olanı var elimde. Şimdi laboratuardaki bilgisayarlara format atınca onu kuruyorum, güzelce halloluyor fakat bu benim ana bilgisayardaki netsupport'u nerden bulacağım? Geldiğimde hazır bir şekilde vardı bilgisayarda. Kısacası Netsupport 10.2'nin öğretmen bilgisayarına atılacak kurulumu elinde olan var mı?

hocam ayrıca öğrenci öğretmen olayı nasıldır 10.01 den pek farklı değildir ama kurarken seçiyoruz öğretmen mi öğrenci mi olacağını elinizdekinin iş görmesi lazım

manhem' Alıntı:
hocam ayrıca öğrenci öğretmen olayı nasıldır 10.01 den pek farklı değildir ama kurarken seçiyoruz öğretmen mi öğrenci mi olacağını elinizdekinin iş görmesi lazım
Şimdi şöyle açıklayayım hocam. NetSupport diye bir klasör buldum bilgisayarda. Formatladığım öğrenci bilgisayarına kurdum ve öğretmen bilgisayarına baktım ki o bilgisayarı görüyor ve bilgisayarın ismi de yazıyor. Öğrenci bilgisayarına kurarken s-e-r-i-a-l vs. falan istedi. Tam bir kurulum yaptım yani. Ama bu paketi öğretmen bilgisayarına da kuracağımızı sanmıyorum çünkü hangisinin öğrenci hangisinin öğretmen bilgisayarının olduğunu soran bir yer falan gelmedi. Kurduğum öğrenci bilgisayarında masa üstüne NetSupport Tool isminde yeşilli mavili sarılı bir simge geldi.

Geri