Netsupport kurulum için YARDIMMM lütfen.

Kodla Büyü

marmarali81

Site Gezgini
Arkadaşlar ben ulaştırma bakanlığının kurduğu 15+1 laboratuvara netsupport kurmaya çalışıyorum. Bilgisayarlar Exper. ve Vista Enterprise yüklü.
Netsupport 9 ve 10 ikisini de kurmaya başlarken ister serialleri gireyim ister 30 günlük deneme sürümünü seçeyim next deyince ekrana :

'The evaluation licence supplied is too old to be used. It is likely that a newer version of this product now exists, please contact your vendor for further details." uyarısı çıkıyor ve kurulum tamamlanmadan kapanıyor.

Allah rızası için yardım. :(

Hocam mesaj atttınız bölümde bence kurumu anlatan not vardı.Bir baksanız belki ala orada ve güzel anlatıyor.

hocam kurulumdan önce bilgisayarınızın zamanını 2008 ya da 2009 a alın, kurulumdan sonra düzeltin zamanı.

bilgisayarın tarihini de söylediğiniz gibi değiştirdim 2007 ve 2008 tarihine aldığımda olmadı ama 2000 tarihine aldığımda oldu. Ancak deneme sürümünü kurabildim. aktivasyon kodu vs. kabul etmedi. invalid ..... gibi bir uyarı veriyor. üretip üretik denedim hiçbirini kabul etmedi. bunun nedeni ne ola ki???

aynı sorunu ben alıyorum şimdide,önce tarih sorunu vardı 2000 aldım tarihi şimdide invalid... daha s-e-r-i-al kısmında değerleri girince invalid...şeklinde hatayı veriyor,valla halbuki 2 sene evvel canavar gibi kurmuştum ben bu programı?! sorun ne olabilir?

perşembe bir kaç kurulum yaptım ve uyarı almadım özelden ulaşabilirseniz elimde ns 9.02'yi gönderebilirim.

Geri