netsupport klavye sorunu...!!

Kodla Büyü

gunica

Seçkin Üye
Seçkin Üye
bt sınıfı tütsis-1 exper bilgisayarlar... olan arkadaşlar bilir klavyelerin sol üst tarafında üzerinde ay resmi olan bir düğme var... bilgisayarı bekleme moduna almak için...
netsupport u devre dısı bırakıyor bu düğme...!!! bunu bulanda bir 4. sınıf veledi... :)
bilgisayarları kitledim.. tam ilk cümlemi bitircem.. veletlerden biri "klavyedeki ay'lı düğmeye basın... kilit açılıyo" diye bağırdı.. haydaa!!! tamam basın dedim... bilgisayarımın başına gittim butun bağlantılar kopmus..
işin garibi.. öğrenci bilgisayarları beklemeye de almıyo.. bi uyarı veriyo.. tamam diyorsun bilgisayar çalışmaya devam ama netsupport bağlantısı olmadan...!!
o kadar ugras netop dan netsupport a dön daha iyi diye.... nasıl devre dışı yapıcazz bu düğmeleri...??? güç özellikleri, denetim masası-klavye ayarları baktım ama bişi bulamadım...!!!

yaptım arkadaşlar, nasılmı?

denetim masası \ güç seçenekleri \ gelişmiş!e geldim ve 'bilgisayarımın uyku düğmesine basıldığında hiçbişey yapma'yı seçtim sonra 'hazırda beklet'e gidip 'hazırda bekletmeyi etkinleştir' onayını kaldırdım

yiğenim gelip pc yi kapatıp kaçıyordu şimdi çok rahatım valla

http://www.yudumla.com/klavyede_tus_ipt ... d210c&

yok ben henüz yapıyom o beş parmağı.. :) yasık yaa.. yani de eee be çocuk 5 sn. de nerden geldi aklına o düğmeye basmak... dimi ama!!!

Geri