Netsupport İnternet bağlantısını engelleme

Kodla Büyü

kemankes

Aktif Üye
Arkadaşlar Öğrenci bilgisayarlarında Hem Explorer hem de Chrome var. Netsupport School 10'da öğrenci bilgisayarlarının internet bağlantısını kesmek istediğimde Web access-Restrict All diyorum . Öğrencilerin explorerl'a internete girişi engelleniyor ama chrome ile girebiliyorlar. Chrome ile internete girişi engellemem için ne yapmam lazım.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 1,039
Arkadaşlar aynı soruyu ben de soracaktım.Daha önce açılmış böyle bir konu bilen arkadaş varsa yardımcı olabilecek çok makbule geçer..

Bende ikisi de engelleniyor. Hatta Edge var o da giremiyor. Hiç olmadı uygulama engelleme yapın açamasınlar Chrome'u

Arkadaşlar Öğrenci bilgisayarlarında Hem Explorer hem de Chrome var. Netsupport School 10'da öğrenci bilgisayarlarının internet bağlantısını kesmek istediğimde Web access-Restrict All diyorum . Öğrencilerin explorerl'a internete girişi engelleniyor ama chrome ile girebiliyorlar. Chrome ile internete girişi engellemem için ne yapmam lazım.
Uygulamaları engelleyebilirsin browser olarak sadece internet explorerı bırakabilirsin ama diğer türlü çok karmaşık ve zor bir iş.

Geri