NetSupport hakkında yardım. Uzmanlarına duyrulur... :idea:

Kodla Büyü

alibahadir

Seçkin Üye
Seçkin Üye
NetSupport 8.5 kullanmaktayım ve çok memnunum. Yalnız yapmak isteyip yapamadığım 2 sorum olacak yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

1. Öğretmen bilgisayarında 1280*1024 ve öğrenci bilgisayarında 1024*768 çözünürlük kullanılıyor. Ben kendi makinamdan birşeyler anlatmaya kalkınca sürekli çözünürlük değiştirmek zorunda kalıyorum. Acaba netsupport ekranı otomatik (uzat seçeneği gibi) ayarlayamazmı.

2. Quick View araç çubuğu kullanım açısından çok yararlı. Ama Netsupport u kapatınca araç çubuğu da kapanıyor. Her açılışta view menüsünden seçmek gerekiyor. Quick view araç cubuğunu sabitleyebilen yani her açılışta otomatik gelmesini sağlayabilen var mı?

Şimdiden teşekkürler. Herkese kolay gelsin.

arkadaşlar ben bilgisayar öğretmeni değilim
okulumuzun bilgisayar öğretmeni norm kadrosu bulunmadığı için bilgisayar derslerine giriyorum
netsupport programını bu sayfadan indirdim fakat sanırım demosu imiş ve1 aylık sure dolduğu için kullanamıyorum
bana bu programın tam surumunu nereden bulabileceğim hakkında bilgi verirseniz sevinirim
ilginiz için teşekkürler

hocalarım merhaba
benimde netsupportla başım belada
geçen sene de kullanmıştım ama bu sbene bu sorunu aşamadım.
programı düzgün yüklememe rağmen3-4 bilgisayarm hala görünmüyor öğretmen bilgisayarında.
ve diğer 11 bilgisayarı alıp ders anlatmaya başladığımda (özellikle,grafik,veio gibi) bilgisayarım donup kalıyor,işlem hiçbir işlem yapamıyorm ve yeniden başlatmam gerekiyor.bu da 40 dak dersimde zaman kaybekmeme neden oluyor :cry:
uzun zamandır uğraşıyorm ama ben bulamadım arkadaşlar
ve yine her problemimde bana yardımcı olan siz değerli bilişimci arkadaşlarıma sorma ihtiyacı duydum
fikri olan varsa çok sevinirim

arkadaşlar önelikle şunu belirteyim, kullandığınız NetSupport sürümleri önemli.ama daha bi önemliside ***** olayı.bende 2 farklı NetSupport 9.02 var.bunlurın 2 sininde ***** yöntemi faklı.sizlerin yaşadığı problemlerin birbölümünü biri ile yaşarken diğeri ile hiç bir sıkıntı çekmeden kullunubiliyorum.
NOT: Öğrenci bilgisayarlarına NetSupport 9.02,öğretmen bilgisayarına ise NetSupport 10.01 kurdum.bu kadar iyi çalışacağını tahmin etmemiştim :?

ben her ikisine de 10.01 i kurdum ,v sorun yaşıyorum :cry:
hocam 9.02 ın crackli versiyonunu bana gönderrimisiniz?sağoalsın,grşz

Meraba ben de netsupport 10.02 yi kullanıyorum. Bütün bilgisayarları görüyor. Ancak ertesi gün geldiğimde bazılarını hiç görmüyo ve her defasında tekrar ekliyorum. Sorun çözülüyor ama vakit kaybettiriyor. Bu sorunu yaşayan ya da çözümünü bilen arkadaş varsa yardımlarınızı bekliyorum. Çok teşekkür ediyorum.

Geri