Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

NetSupport hakkında yardım. Uzmanlarına duyrulur... :idea:

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında alibahadir tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. alibahadir

alibahadir Seçkin Üye Seçkin Üye

NetSupport 8.5 kullanmaktayım ve çok memnunum. Yalnız yapmak isteyip yapamadığım 2 sorum olacak yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

1. Öğretmen bilgisayarında 1280*1024 ve öğrenci bilgisayarında 1024*768 çözünürlük kullanılıyor. Ben kendi makinamdan birşeyler anlatmaya kalkınca sürekli çözünürlük değiştirmek zorunda kalıyorum. Acaba netsupport ekranı otomatik (uzat seçeneği gibi) ayarlayamazmı.

2. Quick View araç çubuğu kullanım açısından çok yararlı. Ama Netsupport u kapatınca araç çubuğu da kapanıyor. Her açılışta view menüsünden seçmek gerekiyor. Quick view araç cubuğunu sabitleyebilen yani her açılışta otomatik gelmesini sağlayabilen var mı?

Şimdiden teşekkürler. Herkese kolay gelsin.

2. huriye8280

huriye8280 Üye

Net Support programını açıyorum. Program kendini birkaç dakika sonra kapatıyor. Bir bilgisi olan var mı acaba?

3. hasan03450

hasan03450 Üye

arkadaşlar ben bilgisayar öğretmeni değilim
    okulumuzun bilgisayar öğretmeni norm kadrosu bulunmadığı için bilgisayar derslerine giriyorum
    netsupport programını bu sayfadan indirdim fakat sanırım demosu imiş ve1 aylık sure dolduğu için kullanamıyorum
    bana bu programın tam surumunu nereden bulabileceğim hakkında bilgi verirseniz sevinirim
    ilginiz için teşekkürler

4. t_sert85

t_sert85 Aktif Üye

hocalarım merhaba
    benimde netsupportla başım belada
    geçen sene de kullanmıştım ama bu sbene bu sorunu aşamadım.
    programı düzgün yüklememe rağmen3-4 bilgisayarm hala görünmüyor öğretmen bilgisayarında.
    ve diğer 11 bilgisayarı alıp ders anlatmaya başladığımda (özellikle,grafik,veio gibi) bilgisayarım donup kalıyor,işlem hiçbir işlem yapamıyorm ve yeniden başlatmam gerekiyor.bu da 40 dak dersimde zaman kaybekmeme neden oluyor :cry:
    uzun zamandır uğraşıyorm ama ben bulamadım arkadaşlar
    ve yine her problemimde bana yardımcı olan siz değerli bilişimci arkadaşlarıma sorma ihtiyacı duydum
    fikri olan varsa çok sevinirim

5. botegladio

botegladio Üye

arkadaşlar önelikle şunu belirteyim, kullandığınız NetSupport sürümleri önemli.ama daha bi önemliside ***** olayı.bende 2 farklı NetSupport 9.02 var.bunlurın 2 sininde ***** yöntemi faklı.sizlerin yaşadığı problemlerin birbölümünü biri ile yaşarken diğeri ile hiç bir sıkıntı çekmeden kullunubiliyorum.
    NOT: Öğrenci bilgisayarlarına NetSupport 9.02,öğretmen bilgisayarına ise NetSupport 10.01 kurdum.bu kadar iyi çalışacağını tahmin etmemiştim :?

6. t_sert85

t_sert85 Aktif Üye

ben her ikisine de 10.01 i kurdum ,v sorun yaşıyorum :cry:
    hocam 9.02 ın crackli versiyonunu bana gönderrimisiniz?sağoalsın,grşz

7. naz

naz Aktif Üye

Meraba ben de netsupport 10.02 yi kullanıyorum. Bütün bilgisayarları görüyor. Ancak ertesi gün geldiğimde bazılarını hiç görmüyo ve her defasında tekrar ekliyorum. Sorun çözülüyor ama vakit kaybettiriyor. Bu sorunu yaşayan ya da çözümünü bilen arkadaş varsa yardımlarınızı bekliyorum. Çok teşekkür ediyorum.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal