Netsupport 12 de Windows tuşu ile kontrolden çıkma

Kodla Büyü

LostParadise

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhabalar. Arkadaşlar labtaki bilgisayarlara netsupport 12.80.6 sürümünü kullanıyorum. Gösterim yaparken öğrenciler Windows tuşuna basınca alt görev çubuğu açılıyor ve oradan gösterimi kapatıp çıkabiliyor veya alt simge haline getirip kendileri kullanabiliyor. Bu durumu nasıl engelleyebiliriz?

Bu sürümde windows 10’da imleç sorunu ortadan kalktı mı?11.47 sürümünde imleç sorunu var öğrenciler ekran yansıtıldığında fare imlecini göremiyorlar..

Denedim hocam şu anda maalesef windows tuşu ile 14. versiyonda da açılıyor. İşin garip tarafı şu windows 7 ile de açılıyor alt görev çubuğu fakat onlar işlem yapamıyor ama yeni windows 10 kurulu bilgisayarlar işlem yapabiliyor aşağıya alıp bilgisayarı kullanabiliyor. Bu arada hem Tutor hem de Client ikisini de değiştirdim.

Hatta ek olarak alt+f4 ile kapatıp ctrl+alt+del ile görev yöneticisine bile girebiliyor

Son düzenleme:
Denedim hocam şu anda maalesef windows tuşu ile 14. versiyonda da açılıyor. İşin garip tarafı şu windows 7 ile de açılıyor alt görev çubuğu fakat onlar işlem yapamıyor ama yeni windows 10 kurulu bilgisayarlar işlem yapabiliyor aşağıya alıp bilgisayarı kullanabiliyor. Bu arada hem Tutor hem de Client ikisini de değiştirdim.

Hatta ek olarak alt+f4 ile kapatıp ctrl+alt+del ile görev yöneticisine bile girebiliyor

hocam denedim bende herhangi bir sorun yok. netsupportu tamamen kaldirip deneyin ayarlarinizi sakliyor olabilir.
windows10 guncel versiyonunu kullaniyorum.

hocam denedim bende herhangi bir sorun yok. netsupportu tamamen kaldirip deneyin ayarlarinizi sakliyor olabilir.
windows10 guncel versiyonunu kullaniyorum.
bir de dediginiz gibi kaldırma programları ile kaldırıp deneyim bakalım tüm ayarları silsin
çünkü yasaklı sitelerim yeni uygulamada direkt geldi.

Edit: Denedim olmadı şimdi windows tuşunu iptal etme yolunu deniyorum.

Son düzenleme:
Windows tuşunu microsoft'un power toys diye bir programı varmış onunla iptal ettim normalde çalışmayan windows tuşu netsupport ta gösterim yaparken çalışıyor :) şaştım kaldım ben bu işe

bende de shift tuşuna 5 kez basıp yapışkan tuşları açıyorlar.
tek tek deep freeze açıp da düzeltmekte işime gelmiyor :(

Merhabalar. Arkadaşlar labtaki bilgisayarlara netsupport 12.80.6 sürümünü kullanıyorum. Gösterim yaparken öğrenciler Windows tuşuna basınca alt görev çubuğu açılıyor ve oradan gösterimi kapatıp çıkabiliyor veya alt simge haline getirip kendileri kullanabiliyor. Bu durumu nasıl engelleyebiliriz?
Tüm bilgisayarlara bağlı olarak kal ve klavye mause devre dışı bırakma var hani uzaktan bağlandığında bilgisayara erişim kontrollerini engelliyorsun ya o şekilde yapabilirsen güzel olur bu arada son güncel sürüm 14.05.00 sürüm paylaşımda bulundum. https://www.bilgisayarbilisim.net/k...nager-kurulum-full.105069/page-2#post-1946060

Geri