Netop Shool 6.0 Yardım...

Kodla Büyü

smile52

Site Gezgini
Arkadaşlar laboratuarda öğrenci bilgisayarları Exper. XP işletim sistemi ve netop school 6.0 yüklü. Öğretmen bilgisayarı fujitsu siemens. win 7 yükledim. netop 6.0'ı kurdum. Kendi bilgisayarımda sunu yaparken yada konu anlatırken öğrencilerin benim ekranımı görmesini istiyorum. Ancak öğrenci bilgisayarları okadar yavaş ki ekrana herşey kare kare bölük bölük geliyor. nasıl hızlandırabilirim... Acil Yardım lütfen
:?

hocam session properties den ekteki dosyanın olduğu yeri bul...boyalı yerleri değiştir...muhtemelen high yapınca sorunun düzelir

Ekli dosyalar

• aa.png
    aa.png
    62.9 KB · Görüntüleme: 565
Hocam yukarıdaki iki menüde de session properties var.
Alttaki değerler nasıl olacak acaba. Menüler sırasıyla şöyle,

Buradaki değerler tam olarak nasıl olacak. Ben baya bi karıştırdım yinede kesik kesik geliyor ekran. :?

Ekli dosyalar

• 1.PNG
    1.PNG
    28 KB · Görüntüleme: 549
  • 2.PNG
    2.PNG
    39.5 KB · Görüntüleme: 548
  • 3.PNG
    3.PNG
    87.1 KB · Görüntüleme: 547
  • 4.PNG
    4.PNG
    37.1 KB · Görüntüleme: 548
  • 5.PNG
    5.PNG
    47.3 KB · Görüntüleme: 547
hocam 4.resimdeki ayarlar benim dediğim...ama o da zaten high da...birde 5.resimde only when high compressiion secerek dene

Hocam ilginiz için teşekkür ederim. Win7 olduğu için çok kasıyırmuş anlaşılan. XP yükledim, şimdi windows pencerelerini hızlı açıyor ama sunu yaparken yine kasıyor(tabi Win7'deki kadar değil). Pazartesi biraz daha karıştıracağım. Artık nekadar olursa..

Geri