Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Netop School da Sleep Tuşu

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında halimyaren tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. halimyaren

halimyaren Site Gezgini

Ya bizim bu öğrenciler ben bilgisayarları attetiona alınca klavyelerinden Sleep tuşuna basıyorlar, bilgisayarları bekleme durumunu geçilemiyor gibisinden bi hata verip netoptan çıkıyor :D . Ölürmüsün öldürümüsün. Baktım ama pek göremedim. Klavyeyi tamamen nerden kapatabiliriz veya nasıl olacak bu sorunun çözümü.

2. polwert

polwert Seçkin Üye Seçkin Üye

Evet bendekilerde keşfetmişler o özelliği...Nerden duydularsa artık...

3. miraz

miraz Seçkin Üye Seçkin Üye

Benim öğrenciler de Ctrl+Alt+Del "e basıp görevi sonlandırıyorlar :?

4. ayhangunes

ayhangunes Seçkin Üye Seçkin Üye

Net Support da böyle bir problem yok arkadaşlar. crtl +alt+del tuşuna basabiliyor ama sadece o üçlü tuş kombinasyonuna basabiliyorlar. Klavye ve fare kitlendiği için ekranda görev yöneticisi üstte diğer sunum veya kilit altta kalıyor görüntüyü engellediği içinde işlei,rine gelmiyor böyle bir şey yapmak

5. Hacker

Hacker Seçkin Üye Seçkin Üye

Görüntü özellikleri / Güç Seçenekleri / Gelişmiş / Güç dğmeleri bölümünden

bilgisayarınmın güç düğmesine bastıgımda; olan yerdeki combobox tan "hiçbirşey yapma".

bilgisayarımın uyku düğmesine bastıgımda; olan yerdeki combobox tan "hiçbirşey yapma."

olarak seçin Tamam / Tamam...
    bu tuşları devre dışı bıraktınız artık böyle bi sorun yasamazsınız. ancak siz halen Annenizin programını kullanıyorsunuz sanırım :) netop ...

ayhangunes arkadasımın da bahsettigi gibi netsupport a geçin artık. sorunun ne oldugunu unutacakasınız.

6. come.com.33

come.com.33 Üye

net support nasıl bişey ya, benimde iki tane okulum var ikisindede net up kullanıyorum. daha iyiyse neden olmasınki?

7. Hacker

Hacker Seçkin Üye Seçkin Üye

8. Mehmet Şimşek

Mehmet Şimşek Üye

Hangi programı kullanırsanız kullanın, her şeyin bir çıkışı oluyor. Kasadaki internet kablosunu gevşetir yada çıkarır yine yapacağını yapar. Bence bunun basit yolu: monitörlerin size dönük olması, sınıfta bir iki minik tur atmak yeterli oluyor. Ama Net Suppoart'u deneyeceğim. Radmin'i bıraktığım gibi NetOp'u da bırakabilirim.

9. talip01

talip01 Üye

net support net up'a göre daha kullanışlı, ben de tavsiye ediyorum. kilitledi mi kilitliyor...
    :)

10. dias

dias Site Gezgini

netsupport tada sleep tuşu kilidi açıyor,öğrencilerin nası bulduklarına gelince
    deneme yanılma yoluyla :D :D

11. beyzade

beyzade Üye

Arkadaşlar!!! bilgisayarımdaki " Prt Sc Sys Rq " tuşunu çalıştırıp ekranın fotoğrafını çekemiyorum. Yardımcı olurmusnz..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal