Netop School 6.02 & Netop school 5 Öğrenci Kontrol Yazılımı

Kodla Büyü
evden indirebilirsiniz yada cafeden sayn hocam miilli eğitimde rapidshare acılmaz malesef

arkadaşlar rapidle ilgili probleminizi siteye ping atıp adresin ip çözümlemesini yapıp sonra explorera yapıştırarak halledebilirsiniz.. saygılar.

netop yardım

netop 5 vistada programı kuruyorum herşey noymal ancak öğrenci bilgisayarını kapatıp açınca öğretmen bilgisayarında ekranlarını göremiyorum. ancak öğrenci ilgisayarlarında clas1 yapınca görünüyor kurulumda detaylı bir açıklama varmı acaba biryerde hata yapıyorum kurulumda ancak çözemedim .

net op 5 bana da lazım arkadaşlar linkleri yollayabilirmisiniz... çok sevinirim..
netsupport kafayı yedirtecek bana... kilitlenip duruyor...

Re: NetOP School 5 Öğrenci Kontrol Yazılımı

banada yollayabilir misiniz?
şimdiden tskler..
iyi çalışmalar..

Re: Netop School 6 & Netop school 5 Öğrenci Kontrol Yazılımı

linkler yenilenmiştir..

teşekkürler henüz denemedimama inşallah çalışıyordur. çok ihtiyacım var çünkü

NetOP School 5 i öğretmen bilgisayarına ve bir öğrenci bilgisayarına ve öğrenci bilgisayarlarına kurdum bağlantı kurmak için student deployment ı çalıştırıyorum en sonunda resimde gördüğünüz gibi enter username and password dio domain\user name:
password: şeklinde ne yazdıysam olmuyor acil yardım lütfen

dbmkub.jpg

hocam deploymantı çalıştırmayın kurulum sonunda

yükleme tamamlandıktan sonra deploymant ile ilgili sayfa gelince iptal edin o sayfayı geçin. sonra programı eğer otomatik başlamazsa başlat menüsünden studente tklayarak çalıştırın ilk çalıştırmada setup wizart gelecektir ordan bağlantı ayarlarını ve teacher de belilediğiniz sınıf adını gireceksiniz bağlantı türü vb bilgileri sececiksiniz bu kadar basit.

Ben NetSupport kullanıyordum, ancak bilgisayarları çok fazla kilitliyor. Bu nedenle Netop'ı da denemek istiyorum. Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler...

Merhaba arkadaşlar, ben geçen senede Netop 5.0 kullanıyordum, hiçbir sorun yaşamamışım. Bu sene tekrar kurdum, ancak öğrenci bilgisayarlarında student'ı çalıştırmadan class'ı seçmeden öğretmen bilgisayarında aktif olmuyorlar. Kurarken nerde hata yaptım bilmiyorum. Sebebi ne olabilir.

Gülpınar' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar, ben geçen senede Netop 5.0 kullanıyordum, hiçbir sorun yaşamamışım. Bu sene tekrar kurdum, ancak öğrenci bilgisayarlarında student'ı çalıştırmadan class'ı seçmeden öğretmen bilgisayarında aktif olmuyorlar. Kurarken nerde hata yaptım bilmiyorum. Sebebi ne olabilir.

Kurarken bir hata yapmamışsınız aslında bir sorun yok netop kurulduktan sonra yapılan illk iş teacherda bir sınıf olusturmak ve öğrenci bilgisayarlarında studenti yukleyip ilk çalıstırmada teacherda oluşturduğunuz sinif adını girmektir
:)

yani hata yok

Gizemkar hocam teşekkür ederim. Haklısınız kurduktan sonra teacherda sınıf oluşturmadım. Muhtemelen sorun ondan kaynaklanıyor.Aradan 3 ay geçti ya unuttum galiba :) Peki programı tüm bilgisayarlara baştan mı kurmak gerekiyor, yoksa hazır kurulu olan üzerinden ayar yapabilimiyim?

yeniden kuruluma gerek yok
eğer görünmez modda çalışıyorlarsa studentlerin program filesteki klasörlerini acın orada showhost dosyasına tıklayn
student geldikten sonra tools menüsünden run setup wizartı çalıştırın ordan adım adım tekrardan yapabilirsiniz

gizemkar hocam ilk defa kuracam netop schoolu. baya sorun yaşadım kuramadım, resimli bir anlatımı olsa çok yardımcı olacak. şimdiden teşekkürler..

hocam bende netop kullanıyorum sene başından beri bağlantıda falan hiçbir sorun yaşamadım çok işlevsel bi program sadece 20 bilgisayarada aynı anda bi dosyayı gönderebiliyo muyuz gönderebiliyosak öğretmen bilgisayarından nasıl onu bulamadım tek tek uğraşıyorum her seferinde

Geri