netop school 5 te öğrencilerin programı kapatmasını engelleme

Kodla Büyü

musasrt

Site Gezgini
merhaba arkadaşlar netop schollu yeni kullanmaya başladım. öğrenciler programı kapatabiliyor. bunu nasıl engelleyebilirim? şimdiden teşekkürler.......

Öğrenci bilgisayarındayken Tools menüsünden Run Setup Wizard komutunu verin. İkinci adımda aşağıdaki seçeneği işaretleyin ve ilerleyin.

Ekli dosyalar

• NETOP.JPG
    NETOP.JPG
    44.5 KB · Görüntüleme: 1,579
AYRICA PROGRAMA ÖĞRENCİLERİN BULAMAYACAGI BIR SİFRE KOYARSANIZ PROGRAMI KAPATAMAZLAR. EN GUVENLI YOK BU.ÖĞRENCİ BİLGİSAYARINDA PROGRAM BASLADIKTAN SONRA MENULERDEN SIFRELEME İŞLEMLERİNİ GERCEKLEŞTIREBİLİRSİNİZ.HER BILGISAYARA ÖĞRENCİLERİN BULAMAYACAGI VE SIZINDE UNUTMAYACAGINIZ AYNI SIFREYI VERIRSENIZ DAHA SONRA SORUN YASAMAZSINIZ. GIZLEMEKLE BERABER BU YOLUDA KULLANMALISINIZ

cakin' Alıntı:
Öğrenci bilgisayarındayken Tools menüsünden Run Setup Wizard komutunu verin. İkinci adımda aşağıdaki seçeneği işaretleyin ve ilerleyin.
hocam ben bunu denedim sonra benim başıma iş açtı programı kaldırmak için ctrl+alt+del yap calışan programı bul sonlandır falan onun yerine şifre vermeni tavsiye derim biraz menulerde dolaş bulursun deneme yanılma yönetemi ile...

Re: netop school 5 te öğrencilerin programı kapatmasını engellem

yukarıda cakin'in gönderdiği resimdeki program penceresinde,
yani tools run wizard penceresinde minimize ve altındaki stealth i seçmeyin öğrenci kapatamayacaktır.
saatin yanındaki sistem tepsisinde gözükmediğinde, öğrenci de kapatamayacaktır.
ancak bunu ilk kurarken denedim, öyle oldu, sonradan programda tools dan denemedim,
aksi takdirde, programı kaldırıp tekrar kurmanız gerekir.
ve kurduğunuz dosya teacher ı kurduğunuz setup dosyasıyla aynı olmak zorunda.

Re: netop school 5 te öğrencilerin programı kapatmasını engellem

Şifreleme şuradan: Options menüsü-Maintance Password

Geri