netop scholl :(

Kodla Büyü

lost

Site Gezgini
netop scholl da öğrenciler sleep tuşuna basınca kontrolümden çıkıyor. bunu nasıl engelliyeceğim

evet bende de vardı o sorun, ben eğer sınıftan çıkan bilgisayar olursa cezalı olacak demiştim öğrencilerde ders anlatırken korkularından dokunmuyorlar bile bilgisayar.. daha önce ders anlatırken sleep ile çıkıyorlaredı

sorununuza çözüm olur mu bilmiyorum ama tools option da ilk 4 çeki işaretlerseniz öğrenciler netopı göremiyorlar, programların içinden de açamıyorlar..siz açmak istediğinizde porgram files-danwera data-onun içinden de show host dan açabilirsiniz

mrb lar. benim sorunum netopla ilgili.öğrencilerin netop programı üzerinden internet bağlantılarını iptal edebilirmiyim yardımlarınızı bekliyorum......

Hocam 5 parmak diye bir program var. Öğrencilerin öyle yapmasını engelliyor. Fakat müfettişler kontrol ederken sistem göçmesi ve kalıcı hasara yol açabiliyormuş. :lol:

İlgili tuşu sök. Yada denetim masasından bak bi erişilebilirlik seçeneklerinden falan ya da masa üstüne sağ tıkla güç yönetimine gir oradan varmı engelleme diye bakabilirsin.

Geri