NETOP SCHOLL KULLANIM YARDIMI

Kodla Büyü
N

Nietzsche

Misafir
Arkadaşlar benim sorum netop scholl da aynı anda tüm bilgisayarlarda aynı uygulamayı nasıl açıp öğrencilerin uygulama üzerinden çalışmalarını sağlayabılırım mesela aynı anda word programını tüm bilgisayarlarda açıp öğrencilere serbest bırakmayı nasıl yapabılırım?

Hocam details de iken tüm bilgisayarları seçip run program kısmında C:\Program Files\Microsoft Office\OFFICE11 klasörü altında winwordu seçip ok e basın.

girdab' Alıntı:
Hocam details de iken tüm bilgisayarları seçip run program kısmında C:\Program Files\Microsoft Office\OFFICE11 klasörü altında winwordu seçip ok e basın.
hocam denedim olmadı benim kullandığım netop scholl 5.0 acaba farklılık var mıdır?

hayır hocam baktımda şimdi öğretmen pc de office 2003 öğrenci de office xp yüklü bundan dır sanırım çünkü sizin dediğiniz gibi mspaint.exe yazıp hepsinde açılmasını sağladım.
Peki hocam bende 2003 var bunu kaldırıp illa offiic xp kurmam şartmıdır bu şekilde olmazmı acaba.?
Cevabın içinde çok teşekür ederim hocam . :alkis:

o zaman netopda yol kısmına officexp altındaki winwordün kısayolunu yazmayı denerseniz muhtemelen kabul edebilir.

Öğrenci Bilgisayarlarından Exe leri alıp bi deneyecem bakalım işe yarayacak mı

tamadır hocam şimdi oldu öğrenci bilgisayarlarındaki office10 klasörünü aynen alıp Program Files te Microsof Office klasörünün içine yapıştırdım gerçi iki tane office dosyamız oldu ama olsun Allah razı olsun iş gördün çok makbüle geçti insan bilmeyince nede zor geliyor bazı şeyler.tekrar teşekkür ettim :+1: :alkis:

Öğrenci pc lerinde word yüklü değil mi? Yüklü değilse en mantıklı yok o pc lere de aynı proghramları kurman. Mesela ben sqadece anlatım yapacağım zaman netop kullanıyorum.

Kendi pc mden bağlanacağım pc leri seçip Demonstrate butonuna basarak tüm pc lere kendi ekranımı yollayıp, uygulamayı kendi pc mden çalıştırıp anlatıyorum.

Bir öğrencinin benim pc mi kullanarak uygulamayı kullanmasını da sağlamak için Screen Control paneli (en altta çıkar) en sondaki ok işaretinden istediğim pc yi seçip izin veriyorum.

Geri