Netop Exper Vista Lab ında çok yavaş

Kodla Büyü

aykutmumu

Üye
Arkadaşlar yeni kurulun Exper Lab var Vista kurulu mukineler çok güçlü ama Netop Kurdum yerlerde sürünüyor bi sorun var ama anlamadım acaba güvenlik kartları problem çıkarıyor olabilirmi? Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim

bu hocam netop ın vista ile uyumsuzluğundan kaynaklanıyor. aynı exper pc ler bizede geldi. vista çok yavaşlattığı için vista yı kladırıp XP kurdum. şimdi süpeeeeeeerrr çalışıyor herşey

arkadaşlar kurup gitmişler lisanslı cd ler yokk o yüzden elimi bile sürmüyorum netop suz devam ediyoruz güvenlik kartıda var ama sanırım aktif değil eskii usule devamm :D

protokol tcp/ip

vistada tcp/ip protokolundan bağlanmka zorundayız oysa netop en iyi ipx den bağlanıyo yani ipx i vistaya kurarsak hızlanacağını düşünüyorum.aynı sorun bende de var exper bilgisayarlar vista kurulu ve netop çok yavaş; vistayı kaldırmyı düşünmüyorum şimdilik ipx iletişimi ekleyip deneyeceğim işallah olur

Vay be vista yüklü lablarınız mı arkadaşlar,valla çok şanslısınız.O vistaları kaldırıp Xp kurdunuz mu tadından yenmez.

pekte iyi bi şey değil bu vista ya bakalım herhalde halledilecek bu sorunlar sadece görsellik başkada bi şey yok gibi bi kaç şeyi tıkladıktan sonra zaten xp deki görsellerle yoluna devam ediyor neyse bill gates mucizesi işte :)

arkadaşlar bu vista baştan aşağı sorun. netop bende de çok yavaş. bi de netsupport deniyicem o vista uyumluymuş. ayrıca bu bilgisayarları nasıl xp ye çevirebiliriz

bende düşündüm ama bizim ilin yani şanlıurfa ilinin kordinatör öğretmenini aradım (tavsiye ederim sizde kendi ilinizde ulaşın o arkadaşınıza paslaşırsınız.) o olmaz vistayı kaldırmayın dedi bende kaldırmadım. hem kaldırsamda lisanslı xp bulmam lazım oda mili eğitimde çok zor.

Ne lisansı kur gitsin. Burda biz potansiyel ms müşterileri yetiştiriyoruz üstüne birde lisans parasımı verecez bana kalırsa onların bize para vermesi lazım. adamların tüm yazılımları müfredatımıza bile girmiş birde lisans mı istiyorlar.

Geri