net supportu kurunca bilgisayar internete girmiyor

Kodla Büyü

samsunlu

Aktif Üye
arkadaşlar bt deki bilgisayarlarımı tek tek formatlamak istemediğim için bir bilgisayara bütün programları krup imageni almaya karar verdim, sistemi formatladım güncellemeleri kurdum son olarak da net support u kurayım dedim ama net supportu kurduktan sonra bilg. internete girmiyor programı kaldırınca gene sorunsuz nete giriyor , bir engellme de yapmadım , ana bilgisayara daha kurmadım sorun ne olabilir acaba yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

hocam bende aynı sorunu yaşadım hatta klavyede çalışmıyor benim.. yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

Hocam, net support yüklü olan ve olmayan iki pc de ;
başlat - çalıştır - services.msc
diyerek servisleri açın . Hangileri devre dışı , hangileri otomatik kontrol edin.

Bir defasında tüm öğrenci pclerine net support kurmuştum. Bazıları öğretmen bilgisayrarından görünürken bazıları görünmüyordu.
Servisleri karşılaştırıp, tümünü öğretmen bilgisayarından görüneninki gibi yaptığımda düzelmişti.

Aynı sorun değil fakat bu yöntem çözüm olabilir.

fahrican hocam services.msc ye girdim hemen hepsi aynıydı farklı olanları da değiştirdim ama sorun çözülmedi ş arkadaşlar bu sorunla karşılaşan başka kimse yok mu acaba

bende uzun zamandan beri o şekilde kullanıyorum. netten bi sey göstereceksem projeksiyonu açıyorum. keske çözüm yöntemi olsa

Geri